Виходить Darksiders 2. Віримо, боїмося, просимо

228
0

Після фейку під назвою No man’s Sky, тупорылой Mafia III тільки на Dishonored 2 і вся надія. Arkane Studios, не підведіть, братці!

Вийшла в 2012 перша частина Dishonored була визнана вдалою, навіть незважаючи на огріхи сеттінга і обмежений «відкритий світ». А візуально «Збезчещений» скидався на Half Life 2 — останнє зрозуміло, враховуючи те, що його малював Віктор Антонов в тому числі. Але все це не виглядало великою проблемою, Dishonored володіла власною цікавою історією і дозволяла провести чимало годин за наколюванням ворогів на шаблю або насыланием на них ефектних проклять.

Від графіки і геймплея Dishonored 2 зобов’язані витекти очі

У червні минулого року відбувся офіційний анонс Dishonored 2, і хоч ми й живемо в епоху сіквелів всього і вся, ця новина виглядала багатообіцяючою. А коли Bethesda Softworks видавець стала завалювати гравців тоннами артов, сюжетних трейлерів і скріншотів, стало ясно: робота була проведена величезна і, судячи з усього, друга частина зобов’язана бути як мінімум не гірше першої. А може навіть і… Але що буде за цим самим «і», ми дізнаємося вже 11 листопада. А якщо історія з No man’s Sky тебе нічому не навчила, то ти можеш зробити попереднє замовлення, і отримати гру на день раніше. На свій страх і ризик. Останнє виглядає особливо привабливо на тлі чуток про «патчі першого дня на 9 гігабайт». Втім, ти завжди можеш спробувати завантажити Dishonored 2… і потім, особисто переконавшись у якості продукту, купити її. Адже чекати, коли пірати зламають мерзенну захист Denuvo, напевно, доведеться довго. Так і завчасних оглядів журналістів більше вже не чекати.

До речі, системні вимоги:

Мінімальні:

ОС: 64-розрядна версія Windows 7 або більш нової ОС;
Процесор: Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 або краще;
Оперативна пам’ять: 8 Гбайт;
Відеокарта: NVIDIA GeForce GTX 660 з 2 Гбайт відеопам’яті або AMD Radeon HD 7930 з 3 Гб відеопам’яті;
Версія DirectX: 11;
HDD: 60 Гбайт;
Необхідна активація через Steam

Рекомендовані:

ОС: 64-розрядна версія Windows 10;
Процесор: Intel Core i7-4770/AMD FX-8350 або краще;
ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті: 16 Гбайт;
Відеокарта: NVIDIA GTX 1060 з 6 Гб відеопам’яті або AMD Radeon RX 480 з 8 Гбайт відеопам’яті;
Версія DirectX: 11;
HDD: 60 Гбайт;
Необхідна активація через Steam

За сюжетом події Dishonored 2 будуть відбуватися через 15 років після історії, розказаної в першій частині гри. У Dishonored 2 у гравця з’явиться можливість вибору головного героя: власне Корво, вже знайомого нам найманець, або Емілі Колдуин, дочки імператриці Джессамины з першої частини. Гра вийде 11 листопада 2016 року на платформах Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One.