Відьма чи зрада? В Україні знімають еротичний трилер «Морена»

227
0

В Незалежній стартували зйомки нового ігрового фільму, що став одним з переможців 9-го конкурсного відбору Держкіно України. Хтива відьма на тлі мальовничих (напевно) пейзажів Івано-Франківської області — нам обіцяють фільм жахів з елементами етнічної містики і трилера».

Майбутню картину знімає Сергій Альошечкіни, він виступив сценаристом і оператором-постановником фільму. Напевно, в цілях економії. Продюсер, якийсь Геннадій Богук, описує кіно, немов це порнофільм в декораціях «д’артаньяна і трьох мушкетерів»: «В сценарії дуже чітка драматургія. Несподівані повороти і динамічний сюжет не дадуть глядачеві нудьгувати ні на мить. Нові молоді талановиті актори, не зіпсовані жанром мелодраматичних серіалів, здивують навіть самого вимогливого глядача своєю органікою і харизмою. Крім того, у фільмі буде багато еротичних сцен, майстерно знятих оператором-постановником Сергієм Алешечкиным».

Головні ролі виконують українські актори, імена і прізвища яких нічого вам не скажуть не тільки тому, що ви білоруси: Тая Щурук, Ірина Громадська, Ілля Валянський тільки роблять свої перші кроки у великому кіно. Тому їм на допомогу поставлені досвідчені актори: Василь Баша, Олександр Печериця та Олександр Мельник. Теж фіг зрозумій хто, але, говорять, заслужені.

У цілому сюжет «Морени» такий:

«В основі сценарію історія сучасної молодої відьми Іванки, розпусної дочки владного батька, яка в гонитві за задоволенням не гребує нічим. Місцеві жителі прозвали її Мореною, в честь купальського опудала, яке символізує зло, підступність і жорстокість. На дорозі їй зустрічається столична студентка Аня, яка приїхала на відпочинок до батьків разом зі своїм хлопцем Юрою. Хлопець зацікавив Іванку…»

Зйомки повинні завершиться вже в серпні. На екрани картина планується до виходу на весну-літо 2018 року.

БІЛЬШЕ ШАКАЛІВ ТІЛЬКИ В СОЦМЕРЕЖАХ!

Facebook.com/shakal.today

VK.com/shakal.today

Twitter.com/shakal_today