У Пітері — кермувати (але і пити теж). В Euro Truck Simulator 2 додадуть Прибалтику

359
0

Чехи з SCS Software продовжують доїти свою золоту корову — на підході нове доповнення до, як вважається, самому вдалому симулятору Гостюхина далекобійника Euro Truck Simulator 2. Тепер з допомогою Beyond The Baltic Sea можна буде ганяти по Прибалтиці і навіть по північній культурній столиці Росії — Санкт-Петербургу.

Euro Truck Simulator 2 вийшов ще в 2012 році і став для SCS Software проривним продуктом. До цього розробники клепали нескінченні і одноманітні 18 Wheels of Steel, але тільки з «євро траком» та концепцією максимального реалізму на віртуальній дорогах вони домоглися успіху. З тих пір компанія випустила лише одну суміжну гру, American Truck Simulator, яка від Euro Truck Simulator відрізнялася тільки тим, що водити віртуальні вантажівки потрібно було по штатам Америки. Загалом-то, халтура, але воно і зрозуміло — всі сили SCS Software кинули на виробництво аддонов до Euro Truck Simulator 2. Яких зараз вже 14 штук (і це тільки великі, все було аж 56 оновлень). І ось Beyond The Baltic Sea, який розширює ігровий світ до Латвії, Литви та Естонії. І ще шматочка Фінляндії, а також Росії — у вигляді Санкт-Петербурга і Калінінграда.

Будемо сподіватися, що нові території не будуть виглядати копипастой вже наявних в грі вулиць і доріг, і це буде дійсно якісна робота, виправдовує свою ціну. Тому що мододелы давно і безкоштовно зробили російські дороги для Euro Truck Simulator 2:

І от цікаво — якщо Euro Truck Simulator 2 завжди була зразком реалізму, то з’явиться з новим аддоном в грі можливість замовлення знаменитої пітерської шавермы? І треба буде платити податок на вантажівки «Платон», а в кабіні тримати біту для дорожніх розборок?..

Дата виходу доповнення Beyond The Baltic Sea і вартість поки не називаються.