Тут годі й думати! Doom Eternal для тих, хто вижив у 90-х

371
0

На найбільшій игровыставке E3 2018 було показано як мінімум кілька багатообіцяючих тайтлов — тут тобі і Dying Light 2, Fallout 76, і Metro: Exodus. Про всі ці ігри розповіли нам більш-менш докладно, тому дивно, що інший, в прямому сенсі ігровий монстр, залишився обділеним інформацією. З іншого боку, що можна розповісти про гру, якщо вона — Doom Eternal?

id Software — американська компанія-розробник комп’ютерних ігор. id Software зробила дуже важливий внесок у створення такого жанру комп’ютерних ігор як шутер від першої особи. Wolfenstein 3D часто згадується як перший «справжній» шутер, Doom значною мірою привернув увагу до жанру і до IBM PC як до ігрової платформи в цілому.

Інформація для самих маленьких шакалів, які ще тільки стали на облік у дитячій кімнаті міліції. Так от, Doom, це виключно давній і небезпечний тайтл, народжений аж у 1993 році зусиллями чудових і позитивних людей з компанії id Software. Позитивних тому, що саме Джон Кармак і Джон Ромеро навчили всіх нас різати пекельних демонів бензопилою… цілком може бути, що бензопилою «Дружба». Всього було випущено чотири гри серії: власне перший Doom (1993р.), його прямий сиквел (1994р.), далі набагато більш просунутий Doom 3 (2004р.), придатний рімейк під назвою Doom (2016г.) і ось анонс п’ятої частини, Doom Eternal. Ця гра буде сіквелом до ремейку, подобається вам це словосполучення, чи ні. Що про новій частині відомо на даний момент? Та поки дуже мало.

Перше, і, напевно, найважливіше — монстрів стане відчутно більше. Крім канонічних, id Software нарізала ще пару десятків протагоністів, які будуть розважати вас тихими сімейними вечорами. «Хлопці, якщо у нас буде більше монстрів, значить, нам потрібно більше гармат?» — сказав би на це старовина Еш з «Зловісних мерців», і був би чертовски прав. Так-так, зброї додасться, і це обіцяє ще більше веселощів (навіть напевно більше того, що ми побачили в Doom зразка 2016 року!).

Другий важливий момент — судячи по трейлеру, гуляти ми будемо з пекельним руїн Землі, яка явно програла битву з демонами. Тобто можливо в Doom Eternal втіляться в життя ті напрацювання, які планувалися для першої версії Doom 4, але були скасовані — мова про Пекло на Землі. Але тут ми вступаємо в область припущень, тому давайте просто дочекаємося виразної інформації — а її нам дадуть у серпні, на черговому заході під назвою QuakeCon.

Повсталий з пекла: офіційних скрінів Doom Eternal поки немає, але буде весело!

Чим важливий цей анонс, чому ми відокремили його від інших, куди більш масштабних ігор? Адже Doom це, по суті, тупа жорстока стрілялка, незрозуміло як вижила і затребувана через 25 років (!) з дня свого народження. У цьому-то й річ — після реінкарнації в 2016 році (хоча на момент анонса нової частини в її успіх майже ніхто не вірив), Doom, з усієї своєї дрімучої жорстокістю і удаваній примітивності раптом знайшов свою нову аудиторію. Молоду, якій раптом сподобалося просто відстрілювати і мучити демонів. Тобто все знову стало так, як було в 90-х. А це значить, що Пекло ніколи не помре!

P.s. І не забудьте, що вже щосили йдуть зйомки фільму «Doom II» — прямого сиквела кінострічки 2005 року. За чутками, головним расчленителем монстрів раз буде тендітна дівчина, яку відіграє Емі Менсон («Якось у казці», «Біла принцеса», «На голці 2»). Ось це поворот, як кажуть!

З кров’ю у фільму «Doom 2», здається, не бракує