Трейлер «Охоронець кілера». Пристрелити Джексона (не того)

211
0

Вийшов перший ролик кримінальної комедії «Охоронець кілера» — своєрідної пародії на класичний фільм 90-х з Утни Х’юстон. Райан Рейнольдс і Семюел Л. Джексон надирають один одному дупи — білий чорний, а чорний — білу. Виглядає непогано!

Напевно таким міг би стати черговою «Міцний горішок», якби Брюс Вілліс вибирав сценарії головою, а не жопою

Культова картина «Охоронець» вийшла 1992 року і прославила Утни Х’юстон. Настільки, що ця голосиста мадам стала жменями жерти наркоту… загалом, розпорядилася славою абсолютно правильно. У випадку з фільмом «Охоронець кілера» все куди простіше — у головних ролях вже суцільно зірки, включаючи дедпулистого Рейнольдса і Джексона, який у свої 67 років чомусь виглядає молодше Райана. А ще там є Сальма Хаєк (а це значить, що будуть сиськи) і Гарі Олдман, хоча останнього в ролику чомусь не показали. А взагалі сюжет картини такий:

«Він — висококласний охоронець. Але нове замовлення дуже незвичайний — тепер він повинен охороняти кілера, якого всі мріють убити. Він і йому дуже не подобається. Але тепер вони в одному човні, а навколо них бігають десятки озброєних до зубів молодиків…».

І начебто гранично банальний сюжет, але трейлер виглядає просто здорово. Напевно таким міг би стати черговою «Міцний горішок», якби Брюс Вілліс вибирав сценарії головою, а не жопою. Та навіть і не скажеш, що «Охоронець кілера» зняв Патрік Хьюз, який примудрився начисто сплюндрувати третіх «Нестримних». Але, як здається, мужик зробив якісь висновки. І хочеться сподіватися, що в трейлері не показали всі кращі епізоди фільму, як це часто буває.

Прем’єра фільму «Охоронець кілера» поставлена на серпень 2017 року.