«Тому що ви задрали». Американ Макгі зробить третю Alice

198
0

З 2011 року, коли вийшла друга частина історії пригод на голову все поехавшей дівчинки Аліси, знаменитого геймдизайнера бомблять вимогами зробити продовження. «Навіть моя власна собака хоче знати, коли вийде American mcgee’s Alice 3 — вона кожен день напукивает це питання азбукою Морзе». І, здається, останнє стало вирішальною точкою — Макгі здався*.

Нагадаємо, із-за чого весь хайп.

Сюжет серії American mcgee’s Alice базується на казках Льюїса Керролла «Аліса в Країні Чудес» і «Аліса в Задзеркаллі». Але в баченні Макгі кумедна і трохи абсурдна історія перетворилася в глючні подорожі похмурим, наповненого жорстокістю і насильством, світу. На даний момент вийшло дві гри, і обидві стали класикою і зразком дизайнерського смаку.

Американ, смоги!

Сам Американ Макгі до того, що придумав цю чортову Алісу, був відомий як дизайнер Quake і Doom. І взагалі він колись працював в id. Але в 2000-му чувак захотів самостійності, і придумав American mcgee’s Alice. З тих пір Американ став ще одним прикладом того, як талановита людина стає заручником успіху… але тільки одного свого дітища.

Тепер вам повинно бути зрозуміло, чому Американ Макгі так дістали ці розпитування про третю частину. Ситуацію посилює те, що самому дизайнеру права на його Алісу не належать, він тільки художник, і подібні питання потрібно задавати видавцеві в особі Electronic Arts. «EA повністю контролює і вирішує долю всіх прав на серію Alice. Це означає, що вихід будь-якої гри серії повинен бути дозволений, профінансований, спродюсований, видано та розповсюджено тільки видавництвом. Отже, EA не дозволить мені (або комусь ще) шукати інвесторів, займатися краудфандінгом або іншим чином самостійно розробляти, фінансувати або видавати навіть якусь альтернативну версію Alice». Перекладаємо: кароч, він може тільки дезигнить, пацани. До речі, де макет?

Але! Здається, Божевільний Капелюшник дав поїзда зелений сигнал — виявилося, що Макгі зараз робить перші начерки третьої частини! У найближчому майбутньому він готовий представити керівництву EA начерки дизайну, фінансову модель і загальний концепт American mcgee’s Alice 3. Точніше, Alice: Asylum — саме так зараз звучить обговорюване робоча назва.

Так, судячи з усього, в EA все-таки відчули якийсь інтерес в сіквелі. Всього-то треба було шість років умовлянь!

* Цікавий факт #301165: петиція про створення третьої частини Alice зібрала всього 26 тисяч любителів підписувати петиції, і була закрита. Якось замало для армії фанів, навіть з урахуванням напукивающих свої вимоги собак. Так точно світу потрібна Alice 3 або це просто EA хочуть піти шляхом нескінченних сіквелів?..