Ти мало донатил, гравець. Сервери Hawken відключать 2 січня

233
0

Повідомляємо цю новину тобі заздалегідь, т. к. 2 січня 2018 року ти навряд чи будеш у свідомості. Отже, PC-версія мультиплейерного шутера про гігантських роботів доживає свої останні місяці.

Офіційна причина: компанія Reloaded Games вирішила змістити фокус у своїх розробках». Перекладаємо: вийшовши у відкриту бету в грудні 2012 року, ця гра про «хутра» за п’ять років свого існування повністю видоїла фанатів, не пропонуючи натомість нічого нового.

Після того, як (фактично) загибающийся проект був викуплений у Adhesive Games, компанія Reloaded Games мало зробила для того, щоб віртуальні роботи отримали нове життя. Перенесення гри на платформи Xbox і PlayStation One 4, а також нечисленні, і деколи дуже спірні патчі, погоди не робили. Не допомагали і обіцянки «перезавантажити» гру — в останній рік в онлайні було всього кілька десятків гравців. Загалом, сервери Hawken порожніли, і було зрозуміло, що кінець близький і його вже навіть можна було помацати. А так все гарно починалося:

А що ж головний конкурент Hawken, той самий MechWarrior Online? А у дітища Infinite Game Publishing як і раніше все в порядку. А ще нас чекає новий «хутро» — на черзі BattleTech, покрокова стратегія, виконана в класичному сеттінге всесвіту про пілотованих бойових роботів.

Реліз BattleTech поставлений на початок 2018 року.