Супер-tovarisch. Warner Bros. екранізує комікс «Супермен: Червоний син»

201
0

Народитися суперменом в Америці це, звичайно, добре, але чи пробували ви коли-небудь з’явитися на світ в 1953 році і в одному з колгоспів України? Замість Канзасу? «Вставай, супермен. Пора корів доіти!»

Отже, за поки що непідтвердженою інформацією, Warner Bros. Animation працює над анімаційною стрічкою «Супермен: Червоний син» (Superman: Red Son). Оригінальний комікс, випущений ще в 2003 році, розповідав про альтернативній всесвіту, в якій Супермен приземлився в Радянському Союзі замість Канзасу, США. Але, в принципі, це йому ще пощастило:

Відповідно, замість боротьби за «…правду, справедливість і американський спосіб життя» Супермен описаний як «…борець за Сталіна, соціалізм і інтернаціональну експансію, виходець із робітничого класу».

Історія коміксу «Супермен: Червоний син» описує результат Холодної війни допомогою втручання в неї супергероїв. Серія описує події з 1953 по 2001 роки і невеликий епізод у майбутньому.

Сюжет бадьорий. У ньому є незаконний син Сталіна, власне вбивство Вождя Народів і навіть випадковий (!) запуск ядерної ракети. На Великобританію (цей момент явно сподобається нинішнім росіянам). Загалом, класичний журавлинний фреш треш, але цього разу від DC Comics і Марка Міллера зокрема.

Видання Revenge of the Fans, який першим написав про підготовку екранізації, називає імена акторів, які будуть задіяні для озвучування героїв. У списку значаться Емі Акер, Ганна Вокино, Дідріх Бадер, Грег Чун, Джим Уорд, Джейсон Айзекс і Джейсон Списак. Дата виходу анімаційного фільму поки не називається.

Такий Супермен повинен пити vodka і постійно грати на balalayka!

А поки чекаємо, як на це відреагують шанувальники Супермена в Росії. Зачервоніє на сході, коли росіяни зрозуміють, що Супермен — бендеровец?