Nival сплела з нейромереж Генерала Бориса

209
0

Компанія-розробник ігор Nival на 23 лютого виступив з гучною заявою: мовляв-де вони першими створили нейромережевої штучний інтелект для real-time стратегії. Мова йде про ІЇ для «Бліцкриг 3». Робот, за словами компанії, не використовує приховану інформацію про супротивника, але в теж час створює серйозні проблеми «живим» опонентам.

Останньою новиною про Nival була інформація про те, що компанія втратила членства білоруського Парку високих технологій і остаточно закрила свій мінський офіс. І ось прорив! Штучний інтелект, який, не підглядаючи, створює в нивальском «Бліцкриг 3» атмосферу бою між живими суперниками. ІІ отримав назву Володимир Генерал Борис, і компанія не втомлюється його нахвалювати (ще б). Nival навіть запилили видос, в якому неназваний раб співробітник компанії грає з тим самим Борисом:

Чесно кажучи, непідготовленому глядачеві з відео мало що зрозуміло (тільки видно, що хвалити «Бліцкриг 3» можна за що завгодно, тільки не за графіком або оптимізацію), тому до ролика краще почитати офіційну розшифровку:

«У ролику наочно продемонстровані здібності Бориса: він активно переміщує свої загони по карті, постійно проводить розвідку, а також змінює свою поведінку в залежності від обстановки. Так в епізоді десант Бориса атакує танк супротивника, але коли з туману війни з’являються танки підкріплення, загони відразу займають більш вигідну позицію і займають оборону в будівлях, фортифікації і на артилерії.»
ru.blitzkrieg.com

Сергій Орловський, засновник і генеральний директор Nival, про Бориса говорить з позиції Віктора Франкенштейна:

«Ми заклали йому тільки базові дії, але у міру свого навчання він винайшов різноманітні стратегії, і тепер уже сам приймає рішення як талановитий полководець. Навіть нам стало важко передбачати його дії, а головне – відрізняти їх від людських».

Вказується, що спробувати Генерала Бориса за вим’я можна буде вже в березневому оновленні гри. Але коли «Бліцкриг 3», що розробляється аж з 2011 року, вийде вже з раннього доступу Steam», не повідомляється.