Need For Drink: жага прибухнуть

218
0

Російська інді-студія з чотирьох інді-людина в особі Room710Games нарешті перестала займатися фігньою, а випустила дійсно корисну гру — релизнула симулятор чоловіка-алкоголіка.

Весь геймплей цієї мультиплейерной казуалки легко уміщається в сенс фрази «добру справу браком не назвуть». Суть гри показується і в трейлері: нудьгуючий ботан спілкується з дівахою, скажімо так, широких поглядів, в якийсь момент висилає їй фото свого пиструнчика і вуаля — рандеву забезпечено. Але минає кілька років, і ми бачимо вже спільний побут наших героїв. І їм вже не до пиструнчиков… тепер все, що хвилює чоловіка, це випивка. Заради чого він бігає по квартирі в пошуках заповітних пляшечок, поки його дружина сидить у засідці зі сковорідкою, поряд зі стратегічним запасом бухла. У якийсь момент вони зустрічаються, і відбувається неминучий конфлікт. Але якщо ви будете досить спритні, то у вас вийде перекинути собі в рот чергову пляшку. У спину вам полетять добірна лайка:

Як видно, гра невибаглива, проте вчить багатьом корисним скиллам. По-перше, стеж за своїм пиструнчиком. По-друге, ховай бухло в надійному місці. По-третє, рано чи пізно навіть найкраща баба перетворюється в дружину!

А також:

  • Нано-технологія швидкісного бухання;
  • Бойові навички з випивання розчинника й закушування туалетним папером;
  • Дідівський спосіб виживання на території ворога.

Всякий цироз потрібно заробити важкою і небезпечною працею

До речі, можна грати і за бік антагоніста, дружину. У її ролі потрібно заважати чоловікові бухати і одночасно встигати наводити порядок в квартирі. Загалом, вредительствовать!

Придбати гру можна в Steam. Практичний досвід чоловіка-алкоголіка обійдеться вам всього в півтора долара. Розробники обіцяють зробити більше рівнів і додати в геймплей моди.