Не нова «Матриця», але теж дещо: нам знімуть «Біллі і Тед 3»

399
0

У 1989 році вийшла фантастична підліткова комедія «Неймовірні пригоди Білла і Теда» про двох телепнів-музикантів, які подорожують у часі в телефонній будці (до їх щастя, не в радянській). Фільм сподобався американцям, і в 1991 році вийшло продовження. Третю частину довелося чекати 27 років — тільки днями офіційно оголосили, що «Bill & Ted Face the Music» дійсно вийде на екрани.

Сценарій третього фільму був написав ще в 90-х, але він чомусь не сподобався його творцям. А потім Кіану Рівз («Тед») знявся в «Швидкості», став мегазіркою і злетів, а Алекс Зимові («Біллі») без нього виявився нікому не потрібний. І тільки в 2012 році проект знову повернувся на роботу — був написаний новий сценарій і незримі сили, що повертають до життя старих героїв, навіть пообіцяли всім участь в картині Кіану і Алекса. Але минуло ще шість років, перш ніж Рівз твердо сказав — «після «Джона Уіка 3» знімаємо нові пригоди Білла і Теда».

Сценарій написали Кріс Метісон і Ед Соломон — вони ж робили скрипти до двох попередніх частин серії. Сюжет буде логічно продовжувати другий фільм, який «Нові пригоди Білла і Теда»:

Історія Біллі і Теда закінчилася тим, що наставник героїв повідомляв їм, що вони напишуть пісню, яка змінить весь світ. Але тепер нашим героям за 50 років, і жодної пісні вони так і не написали. Все це призводить до жахливих наслідків, що і служить стимулом для героїв відправитися в чергову подорож у часі.

Біллі і Тед і Вільям і Теодор

Кіану Рівз і Алекс Зимові обіцяють кілька важливих камео і в цілому зберегти атмосферу двох попередніх стрічок. Дуже цікаво, як у авторів вийде акуратно подати фанатам перших двох фільмів з двох сильно пристарілих героїв.

Поставлений режисером Дін Парізо («РЕД 2», «У пошуках галактики»), у продюсерів Стівен Содерберг і Скотт Крупф. Зйомки фільму «Bill & Ted Face the Music» обіцяють розпочати вже цього літа.