«Людина-богиня». Федір Бондарчук актуалізує радянську класику

381
0

Один з небагатьох прибуткових російських режисерів вирішив, що в сьогоднішніх реаліях людина з зябрами може бути тільки з вагіною, але ніяк не з пенісом. Більш того, може статися так, що головні ролі в новій версії «Людини-амфібії» будуть віддані… китайським акторам. Нові часи, нові формати!

Страшний дух «Свята». Нюанси новорічного столу в блокадному Ленінграді

1942 рік, Ленінград. Підлий ворог взяв в кільце місто Великої Революції. Голод охопив Ленінград, комуніст їсть комуніста! Але в одній з квартир товариші зовсім не думають про виживання і долю Батьківщини — вони бенкетують і готується весело зустріти Новий рік!


Читати…

Чесно кажучи, враховуючи рукопожатный статус Федора Сергійовича, можна було очікувати, що він буде знімати фільм за замовленням Міністерства Оборони Росії (це зараз модно) і мова в картині піде про який-небудь новий військовий літак-амфібію. Ан ні, Бондарчук дійсно екранізує класику радянської фантастики — книгу Олександра Бєляєва, написану ще в 1927 році.

Роман вже кілька разів екранізований: у 1962 році (найвідоміша версія, з молодими Кореневым і Вертинській) і у вигляді серіалів — «Людина-амфібія. Морський Диявол» (2004) і «Людина-амфібія» (2009). Про серіали нічого сказати не можемо (не бачили і, будемо сподіватися, ніколи не побачимо), але от фільм 1962 року став еталонним і, звичайно ж, з ним будуть порівнювати нове творіння Бондарчука. А той вже готується дивувати. Перш за все, «безпрецедентною комп’ютерною графікою», а також вибором актора на головну роль — це, як ми вже говорили, буде жінка. Крім того, роман Бєляєва чекає і ще одне уточнення: тепер людина-амфібія буде метати ікру не в комфортному Буенос-Айрес, але в холодному Санкт-Петербурзі. Напевно Федір Сергійович виведе його нову породу, морозостійкі.

Попередній сюжет картини такий:

Винахідник Найдьонов Максим намагається виловити загадкова істота, нападники на кораблі у Фінській затоці. Одного разу герой зустрічається з дівчиною по імені Гала, що живе на узбережжі, і незабаром з’ясовує, що та — наполовину людина, наполовину риба.

Приступити до зйомок планується восени 2019-го, а в прокат фільм випустять в 2020 році. І з приводу «китайських акторів». Справа в тому, що існує угода «про зйомки нового ремейка радянського фільму». Ремейк готується для китайського ринку, головні ролі виконуватимуть китайські актори з участю зірок російського кіно. Роль Іхтіандра буде виконувати дівчина, а Гуттіере — чоловік, дія відбуватиметься у Китаї. Так що будемо тримати в розумі можливість того, що Іхтіандр буде не тільки з жіночими грудьми, але і з характерним розрізом очей. Але взагалі віриться в це слабо, бо Бондарчук це вже давно про патріотичність і духовність.

А поки Федір Сергійович займається зйомками фільму «Тяжіння 2». Там все набагато простіше — на Землю знову прилітають прибульці, до яких не доходить, що у них як і раніше ніяких шансів перед простими росіянами чуваками з Чертаново.