Харрасмент на продаж: буде фільм про домагання на каналі Fox News

244








0

У 2016 році колишня співробітниця Fox News Гретхен Карлсон звинуватила главу цього телеканалу Роджера Эйлса в домаганнях. У підсумку Карлсон стала багатшою на 20 млн доларів (і відкликала позов, лол), а Роджер Айлз через рік двинув коня. Ідеальна історія для пронизливої голлівудської драми!

Ніколь, Шарліз, Марго: тепер вони теж жертви

Хуемразям приготуватися! Вас чекає феміністський хоррор «Біжи, люба, біжи»

Новина для наших шановних шакалесс і шакалинь — режисер(ка) Шана Фест, до цього трохи відома сліз драмами, несподівано подалася в жахи. Вона поставить фільм про те, як непросто доводиться жінці у великому місті.


Читати…

Эйлс очолював авторитетний телеканал Fox News протягом 20 років. І керував би і далі, але коли ведуча Гретчен Карлсон подала на нього в суд, його кар’єра автоматично закінчилася. Цікаво, що до «Вайнштейнгейта» Роджер не дожив, розсудливо скопытившись кількома місяцями раніше. Інакше б позовів стало набагато більше. Голлівуд розсудливо почекав два роки, і коли справи про сексуальні домагання пішли на спад, почав пиляти фільм про Темній Стороні каналу Руперда Мердока (Вайнштейну приготуватися!).

Отже, новий фільм розповість про те, як насправді проходила робота на телеканалі Fox News. Нова стрічка покаже «токсичну» медиакультуру Роджера Эйлса, який використовував свою владу, щоб «просунути» тележурналісток Мегин Келлі (це буде актриса Шарліз Терон) і Гретхен Карлсон (чекаємо Ніколь Кідман). І, ясна річ, щоб брудно їх домагиваться. Також у стрічці зіграє Марго Роббі.

Назва і дата виходу фільму поки не повідомляються, проте є ймовірність, що знімуть картину швидко.

P. S. А от би Роджера Айлза зіграв Кевін Спейсі! Це був би грандіозний хід.

ЖПС трекер для людини – основне призначення

12-20-2020

Найменший у світі GPS трекер U10 – це мініатюрний пристрій, призначене для точного визначення місця розташування людини або автомобіля в режимі онлайн через мобільний додаток або веб-інтерфейс на комп’ютері або ноутбуці. Мінімальні розміри трекера дозволяють використовувати його непомітно від оточуючих, коли це дійсно необхідно. GPS маяк з мінімальною похибкою покаже не тільки свою геолокацію, але і зобразить маршрут переміщення об’єкта на Google Карті. Більш детально дізнайтеся за посиланням gps трекер для человека.

Де можна використовувати трекер
GPS маячок моделі U10 призначений для зручного і безперервного спостереження в режимі реального часу за такими об’єктами:

доросла людина, діти, люди похилого віку;
будь-сухопутний транспорт, починаючи від велосипеда, мотоцикла, закінчуючи автомобілями;
квадрокоптер;
вантаж або особистий багаж.
Також гаджет підійде для використання охоронними системами, транспортними або логістичними компаніями.

Принцип роботи
Пристрій являє собою приймач, що працює на перманентної частоті і вловлює сигнали GPS супутників. Щоб маячок з максимальною точністю визначив своє місце розташування, йому потрібно прийняти сигнали від трьох супутників одночасно. Отримавши дані про геолокації, маячок завдає координати на Google Карту.

Головні функції
Якщо покупець шукає високоточний GPS трекер, то придбання моделі U10 стане відмінним рішенням, так як цей девайс володіє широким переліком опцій:

визначення координат і відстеження об’єкта в режимі онлайн;
двостороння мобільний зв’язок;
режим прослушки через вбудований мікрофон в трекері;
Кнопка SOS (Відбувається дзвінок з трекера на заданий номер телефону в настройках);
установка геозон через додаток і отримання оповіщення про вихід маячка за її межі;
повідомлення про низький заряд акумулятора (менше 10%) і зміні SIM-карти;
запит координат і отримання відповіді в SMS-повідомленні.

Корисні особливості
Персональний GPS трекер має безліч корисних особливостей для користувача:

проста і безкоштовна експлуатація через додатки або веб-сайт;
мініатюрні габарити;
наявність ремінця, завдяки якому девайс можна носити як наручний годинник (актуально для дітей);
просунута система моніторингу геолокації і треку з мінімальною похибкою;
GPS трекер U10

Як користуватися
Розібратися в експлуатації гаджета зможе навіть новачок. По-перше, вся панель управління трекера винесена на його корпус, і включає вона всього 4 кнопки:

виклик абонента 1;
виклик абонента 2;
пуск / вимикання;
екстрений виклик.
Маяк оснащений слотом для SIM-карти формату micro. Девайс характеризується двох сторонньої комунікацією – приймає вхідні та здійснює вихідні дзвінки на пристрій, з яким він синхронізований.

Якщо розглядати цей GPS трекер, відгуки про нього – це найкращий доказ простого і зрозумілого використання.

основні переваги
GPS трекер U10 – практичне і компактний пристрій для стеження, має широкий перелік сфер застосування. Характеризується мінімальною похибкою визначення координат в реальному часі, точним відтворенням координат, установкою геобарьеров, двосторонньої мобільним зв’язком і прихованої прослуховуванням.