Гра «Першокласний спокусник»: бульба-пікап на вулицях Мінська

306
0

Дівчата і жінки, а також істоти, що продають жетончики в метро! Товсті і страшні, бідні і горді і, звичайно ж, жительки Баранович — скоро вас усіх почнуть пикапить зі страшною силою!

Відомий чпокатель тренер по пікапу і автор книги «Мистецтво природного зваблювання: секрети успіху у відносинах з жінками» днями дебютував у геймдеве. Річард Ла Руїна став автором, сценаристом, режисером і навіть видавцем квесту Super Seducer («Супер-спокусник»). Свою гру «легендарний секс-гуру» позиціонує як «перший в світі відеосімулятор побачень, у якому персонажів грають реальні актори». Примітно, що це білоруські актори і актриси, т. к. Super Seducer робився в Білорусі. Начебто дивний факт, але пояснюється дуже просто: Ла Руїна вже п’ять років живе в Мінську, і за цей час він знайшов всіх потрібних для його бізнесу, людей. Та й дешево у нас робити ігри — порівняно з Європою, зрозуміло.

Руїни стріляють в упор!

Суть гри проста: потрібно правильними фразами або діями довести об’єкт твого бажання до ліжка. Зробивши вибір, гравець бачить розвиток кат-сцени і, як наслідок, рух в ігровому світі на один крок вперед. Всі дії зображуються реальними акторами. Загалом, класичний еротичний квест, в стилі колись дуже популярних аналогічних ігор 90-х.

У грі ви знайдете вісім годин відеоматеріалу, 520 різних варіантів дій і кілька кінцівок. Геймплей передбачає приблизно 5-6 годин, але поспішаємо вас розчарувати — власне чпоканья у грі ви не знайдете, тільки «поради бувалих». Якщо для вас це неприйнятно, то тоді зверніться до ігрової еротичної класики: «Рандеву з незнайомкою», Leisure Suit Larry або «ГЭГ» точно вам допоможуть розслабитися. Благо робили їх у ті часи, коли цицьки нікого не ображали, а лише тішили.

Super Seducer з’явиться на PlayStation 4, PC і Mac 6 березня 2018 року.

До речі, шакали теж хочуть зробити невеликий вуличний секс-квест. Ми вже навіть підготували перші питання, з урахуванням білоруських реалій: