Гарячі дівчата з плюшу. Перший трейлер комедії «Іграшки для дорослих»

231
0

Забудьте няшных мультів з «Хто підставив кролика Роджера», тепер якщо ти не нюхаєш лакричний порошок з паличок і не кончаешь зубною пастою, то місце тобі тільки на Вулиці Сезам, вонючка! Мерзенний, паскудний і глибоко неполіткоректний погляд на старих-добрих маппет в дебютному відео до чорної комедії «Іграшки для дорослих».

Чи подобається вам Мелісса Маккарті чи ні, чи хочете ви її вбити за нових «Мисливців за привидами» (так), але актриса продовжує набирати вагу зніматися. На цей раз вона пустилася у всі тяжкі — знялася в ролі копа, який розслідує серію вбивств маппет в городі ангелів.

Лос-Анджелес — обитель грошей, знаменитостей і дорослих розваг, тут ляльки живуть пліч-о-пліч з людьми. Раптово по місту прокочується хвиля загадкових злочинів, пов’язаних з зірками популярного телешоу. І тоді на полювання виходять колишні напарники — брутальний приватний детектив і коп в спідниці…

Трейлер, який починається словами «я отсосу тобі член, чувак» (причому, фраза сказана героїні Маккарті) не може бути поганим. Але подивимося, якою виявиться за фактом вся картина — цілком можливо, що нам знову показують просто самі ульотні моменти. Як це було з «Мисливцями за привидами», ахахах.

Трейлер, який починається словами «я отсосу тобі член, чувак» (причому, фраза сказана героїні Маккарті) не може бути поганим

Цікаво, що зняв фільм Брайан Хенсон, людина, що довгий час озвучував різних Маппет — для легендарного однойменного телевізійного шоу та повнометражних фільмів. Як видно, Брайану набридло роками тримати руку в попі ляльки і він вирішив на старості років як слід повеселитися. До речі, його батько, Джим Хенсон, багато років тому і придумав Маппет.

«Іграшки для дорослих» (The Happytime Murders). Режисер: Брайан Хенсон. У ролях: Мелісса Маккарті, Елізабет Бенкс, Джоел Макхейл. Прем’єра (загальносвітова) відбудеться 16 серпня 2018 року.