Flawless pobeda! В Mortal Kombat 11 гравцям буде доступний радянський скін

336
0

Вже 11 (основної серії) Mortal Kombat вийде 23 квітня і цей легендарний файтинг обіцяє нам нові танці на крові. Буде багато сюрпризів, серед яких повернути бійця Скарлет — загалом-то, малопримечательного персонажа, проте з однією родзинкою.

Отже, тільки у Скарлет буде доступний вигляд радянського співробітника НКВС (або КДБ, незрозуміло). Танцюйте, совкодрочеры!

Автентична кашкет з кокардою, маска з червоною зіркою, червоне пальто і довгі шкіряні чоботи — не вистачає тільки чорного «воронка», допросной і зеленої лампи, яка била б в обличчя допитуваному нещадним комуністичним світлом. Унікальний вигляд Kold War Skarlet («Скарлет Кһолодная війна») буде доступна тільки російським покупцям спеціального видання Mortal Kombat 11. Скін (або образ) буде доступний для бійця Скарлет.

Любиш медок, люби і kcholodok!

Набір Kold War вже відомий шанувальникам Mortal Kombat. Раніше він був доступний для Mortal Kombat X і був представлений у вигляді різних радянських військових форм часів Холодної війни. Всього тоді було доступно три скіна: для Соні, Кано і Сабзиро.

Але чим ще порадує Mortal Kombat 11?

По-перше, зовнішність всіх персонажів у новій MK можна буде кастомизировать — міняти маски, зброю і так далі. Плюс до всього у героїв можна буде міняти бойові стилі. По-друге, у MK 11 буде працювати система Fatal Blow — з її допомогою можна проводити особливо сильні й жорстокі удари, коли здоров’я вашого персонажа опускається нижче 30 %. Загалом, 54-річний Ед Бун і 49-річний Джон Тобіас, незмінні творці всесвіту Mortal Kombat, не дивлячись на свій вік, як і раніше чуйно стежать за трендами і намагаються догодити абсолютно всім фанатам гри.

Навіть тим, хто досі ностальгує за НКВД і особисто товаришу Сталіну.