Дуже погана училка: створюється симулятор для боротьби зі стрілками в школах

233
0

Прогресивні новини з прогресивної Америки. У відповідь на численні інциденти зі стріляниною в американських школах (православні російськомовні ЗМІ називають таке «шутингом») армія США запропонувала розробити ігровий симулятор для… вчителів. Мовляв, з його допомогою преподи навчаться протистояти терористам в американських навчальних закладах.

Проект займаються не тільки військові, але і Департамент національної безпеки пліч-о-пліч з айтішниками з Cole Engineering Services — дана компанія займається створенням максимально реалістичних симуляторів для різних потреб, аж до військових.

На думку творців, їх «Shooting simulator» (або EDGE, назва умовна) буде покликаний врятувати життя учнів шляхом віртуального навчання вчителів дій в екстремальних умовах. Як правильно оцінювати обстановку, як розуміти психологію терориста і як швидко знайти (або створити) безпечне місце — усе це, мовляв, дасть симулятор, в якому в одній з опцій навіть можна буде зіграти за самого терориста.

Ось як може виглядати така програма:

Хоча нам здається, що все це вже давно було зроблено. Наприклад, в Postal 3, де переконливо показується, що насправді треба робити зі стрілками:

А якщо серйозно, то хоч ідея симулятора для вчителів і виглядає круто, але як це буде на практиці? І як бути, якщо побешкетувати в школі вирішить не черговий прищавий заклопотаний школяр, але… сам учитель? А тут йому і мануал готовий. А якщо можна грати і за стрілка теж, чи не стане це помічником для всіх тих, хто тільки збирається вступити на шлях відстрілу? Загалом, ідея може і хороша, але явно поки недодуманная. І точно проект бореться з причиною, а не зі слідством?..

А в Білорусі ось, на щастя, і думати ні про що таке не потрібно. В наших середніх школах стрілок дійде максимум до трударя. А якщо виявиться слабкий духом, то загнеться вже і в районі кабінету хімії.

Тому що у нас і без того злоякісне утворення.