Доїти, поки не відірветься: «Термінатор» буде знову перезнятий

208
0

Який, сука, ганьба — Джеймс Кемерон, режисер і автор історії про кіборга з майбутнього, начебто дав добро на черговий ребут нещасної кінофраншизи. Доїти сталеву корову в цей раз буде режисер «Дедпула» Тім Міллер, сам же Кемерон виступить «ідейним натхненником». Перекладаємо: отримає відсоток від зборів.

Невеликий екскурс в історію. У 1983 році Джеймс Кемерон вимушено продав «Термінатора» — передав права на бренд своєму партнеру (чи правильно вже партнерці?) Гейл Енн Херд за символічний долар. Але не просто так: в обмін на це майбутня дружина Джеймса шукала фінансування і гарантувала йому режисерський пост. І через 35 років після виходу культової першої частини права на придуманого ним персонажа повернутися до Камерону, станеться це в 2019 році. За ці роки ми мали п’ять «Термінаторів»: відмінні перші два фільми, зрежисовані Кемероном, і послідували три картини, одна інший жахливіше.

В останній раз до кіборгам Голлівуд повернувся в 2015 році — «Термінатор: Генеза» «перезавантажується» серію, але нічого розумнішого переробки перших трьох фільмів не вийшло, режисер Алан Тейлор просто омолодив старого Арнольдва Шварценеггера і перезняв кілька класичних сцен. Ну і додав відсебеньок. Цього виявилося мало для succes story — в США п’ятий «Термінатор» зібрав ніякі 89 мільйонів доларів. Тільки в Китаї сума зборів була трохи краще — 112 мільйонів, але для цього у фільм довелося вставити узкоглазую зірку, Чи Бен-хона. Загалом, це було у всіх сенсах жалюгідне підприємство, хоча спочатку планувалося аж три нових фільми. І ось новини — «Термінатор» знову збираються потрясти в пошуках монет.

Гейл Енн Херд і Джеймс Кемерон поруч з дійною коровою сталевий

Поки це все чутки, і факт роботи над «перезавантаженням» ще офіційно не підтверджений. І було б дивно очікувати хоч якийсь інтерес до цього самого Джеймса Кемерона, який кілька десятиліть говорив, що ця історія була розказана ним ще на початку 90-х. Але Кемерон людина спритний, він і ніякої «Генезис» публічно підтримував, прекрасно розуміючи, що це дурне і вторинне кіно. Так що якщо черговий ребут «Термінатора» і провалиться, сам Кемерон до цього не матиме жодного стосунку — він же всього лише «ідейний натхненник».

Термінатор дивиться на тебе,
як на пенсію

До речі, від цієї чергової «перезавантаження» Shakal.Today не чекають нічого хорошого. Провал «Генезису» переконливо показав, що молодий аудиторії метушня зі старим Шварценеггером байдужа, а сиве шанувальники перших двох, «кэмероновских», фільмів, загравання з класикою також не люблять. Перед Тімом Міллером (якщо він дійсно буде знімати нового «Термінатора») стоїть колосальне завдання: треба буде заново розповісти історію, яку ґвалтували останні 25 років. І явно вже без її головної зірки, Арнольда Шварценеггера, якому в 2019 році піде восьмий десяток, і який, будемо чесні, в цьому амплуа вже страшенно набрид. А між тим в активі Міллера поки тільки один тямущий «Дедпул» — замало для такої справи.

У найближчі роки ми будемо дивитися, як душать, цього разу остаточно, три колись революційні фантастичні франшизи.

Загалом, в найближчі роки ми будемо дивитися, як душать, цього разу остаточно, три колись революційні фантастичні франшизи — власне «Термінатор», «Хижак» і «Чужий». «Хижака» переробляє Шейн Блек, безумовно, відмінний режисер і сценарист — але переробляє, а це значить, що ми побачимо все теж саме, але збоку. За «Чужого» відповідає його татко, Рідлі Скотт, який вже першим «Прометеєм» почав несамовито тягнути інопланетного монстра за яйця. Що у них вийде? Напевно щось на зразок нового «Робокопа» — безглуздо, зате ефектно.

Ну а поки чекайте 3D-версію «Термінатор 2: Судний день», Джеймс Кемерон змонтував стерео-версію своєї класики. Для режисера, який з 2009 року нічого не випустив, це дійсно відмінний хід.