Дорожні роботи. Мел Гібсон і Вінс Вон в поліцейському бойовику «Закатати в асфальт»

410
0

Вусатий Мел Гібсон і Вінс Вон, кінокар’єра якого заново почалася з участі в серіалі «Справжній детектив» — вже непоганий заділ для того, щоб виділити півтора години у своєму щільному вечірньому графіку і засудити беззаконня, що діється у стінах американських поліцейських ділянок.

Старого шукача Риджмана і безбашенного Ентоні усувають від справ після того, як в мережу потрапляє відео, де напарники жорстко вибивають зізнання з підозрюваного. Не маючи інших засобів до існування, екс-копи знаходять роботу в кримінальному підпілля, де їх головним ворогом стає вийшов з в’язниці Генрі Джонс, який мріє про помсту поліції.

Картину зняв С. Крейг Залер, який здобув популярність завдяки хоррор-вестерну «Кістяний томагавк» (2015) і тюремної драмою «Бійка в блоці 99». Стиль Залера — брутальні фільми з суворими мужиками, які при всякому зручно разі ламають один одному кістки. Як видно, «Закатати в асфальт» в цьому плані недалеко пішов.

Крім Гібсона і Вона, потрібний антураж цієї виключно «копской» картині створюють і інші люди. Наприклад, це Дженніфер Карпентер (серіал «Декстер») і Дон Джонсон (серіал «Поліція Майамі: Відділ моралі»).

У наші кінотеатри фільм потрапить у березні 2019 року.