Для крафтососов: виходить StarCraft: Remastered

239
0

Ми до останнього сподівалися, що StarCraft: Remastered все-таки буде чимось більшим, ніж уколом ботокса в тіло однієї з кращих RTS 90-х років. Але все виявилося банально і тупо: Blizzard Entertainment просто візуально «облагородив» культову гру і продає її знову. Ефективно, як все геніальне.

Нагадаємо нашим волохатим дотерам, що ж таке StarCraft і чому за нього можна порвати пащу:

StarCraft— комп’ютерна гра в жанрі стратегії в реальному часі, розроблена і випущена компанією Blizzard Entertainment в 1998 році. Гра увійшла в сотню кращих ігор всіх часів за версією IGN. До 2009 року з часу випуску гри було продано близько 11 мільйонів копій.
Wikipedia

Цинік може сказати, що Starcraft це всього лише космічний продовження попередньої геніальної гри Blizzard, Warcraft. Але це не так. «Космічне ремесло» теж визначив жанр RTS на десятки років вперед і заклав стандарти геймплея і сеттінга для тисяч інших проектів. Так що це дійсно культова гра, всякі спроби змінити яку завжди викликали різке підвищення температури в області ануса у фанатів. І ось раптово StarCraft: Remastered, по суті, банальний HD-ремейк класики. Що ми побачимо у цій переробці нового? Так, по суті, нічого. Дивіться самі:

 • Перевидання об’єднає оригінал і аддон Brood War.
 • Якесь «оновлення графіки».
 • Перезаписанное аудіо.
 • Підтримка розширень аж до 4K.
 • Нові арти «про боротьбу і перемоги Артаниса, Фенікса, Тассадара, Рейнора і Керріган».
 • Підключення до Blizzar dApp (колишній Battle.net).
 • Profit!
 • Відповідно, StarCraft і Brood War стануть безкоштовними (а ви раніше це все купували, лол), але за апгрейд до StarCraft: Remastered треба буде щось таке заплатити. Приблизно стільки ж, скільки платили за оригінал в свій час, кек.

  Власне реліз цього ремастера поставлений на літо 2017 року, а поки писався цей запаморочливий текст, черговий патч StarCraft за номером 1.18 вже мабуть став доступний для завантаження. Він і стане першим кроком до StarCraft: Remastered. Питання «навіщо» і «а не охренел чи Blizzard» можна ставити, а можна і ні. Так чи інакше, у світі ще є досить корейців гравців, які з задоволенням грають у першого «старого». І їм це HD буде в кайф. Все ж нормальні люди інші геймери давно грають у моди до Starcraft 2, в яких пристойну графіку з’єднують з балансом сил і механікою першої частини.

  Яка до цих пір є ідеальної RTS.