Армагеддець для типу крутих вчителів. Трейлер «Правил бійні»

217
0

Саймон Пегг і Нік Фрост знову разом! Помітно постарілий Пегг і вже з трудом влазящий в камеру Фрост тепер борються з величезними підземними монстрами з лісу. Сенсу у фільмі, здається, буде мало, зате нам обіцяють зробити шалено весело!

Цікаво, що грають в цій комедії аж ніяк не Пегг з Фростом, а якась Герміона Корфилд і добився зоряного статусу Майкл Шин. Зняв кіно режисер Кріспіан Міллс, і для колишнього вокаліста безглуздою інді-рок групи Kula Shaker це буде другий фільм.

У цілому сюжет «Правил бійні» (Slaughterhouse Rulez ще можна було перекласти як «Бійня рулить») такий:

В манірною елітної британській школі-інтернаті править снобізм, зарозумілість і дідівщина. Новенькі там страждають, але терплять. І всім веселіше вчитися стає тоді, коли в сусідньому лісі утворюється неймовірно глибокий провал у землі. Звідти лізуть монстри і поїданням учнів заважають навчальному процесу, а це неприпустимо!

Трейлер виглядає як запізніла пародія на «Гаррі Поттера», однак те, що відбувається на екрані, здається бадьорим і веселому:

«Правила бійні» вже не входять в трилогію «Корнетто» Пега-Фроста (а це «Шон живих мерців» 2004 «Типу круті лягаві» 2007 і «Армагеддець» 2013), однак загальний градус божевілля упереміш зі старої-доброї фантастикою, збережений.

Світова прем’єра фантастичної комедії «Правила бійні» поставлена на 31 жовтня 2018 року (якраз на Хелловін).