Sony проти цицьок. Omega Labyrinth Z не вийде на Заході

231
0

Чергова тупорылая рольова гра про кавайних войовниць отримала свою популярність тільки завдяки одному (двох) моментам: величезним грудей головних ігрових персонажів. Ну і, відповідно, скандалу.

Omega Labyrinth Z являє собою бойову рольову гру, присвячену зачистці підземель (данжей). Особливістю проекту є різні міні-ігри різного ступеня фривольності… і большегрудые героїні зокрема.

Реліз Omega Labyrinth Z на Заході був запланований на цей рік, на платформах PlayStation 4 і PlayStation Vita. Однак новинка тепер не з’явиться на ринках США і Європи. У заяві видавництва PQube повідомляється, що плани по випуску були переглянуті «у відповідності з побажаннями платформодержателя», тобто Sony. Іншими словами, менеджери Sony протестували гру і офігіли від того, що вони там побачили: візуальне неповнолітні персонажі після перемоги над монстрами отримують в нагороду такі «бідони», що бігати починають з великим трудом. І це не враховуючи різноманітні провокативні міні-квести, наприклад: обливання героїнь медом, щоб їх потім облизували… собаки. Розуміючи, що гра у такому вигляді призведе до ядерного вибуху в феміністичних колах США і Європи, Sony вирішила загасити пожежу в самому зародку.

Цікаво, що Omega Labyrinth Z це перша гра з часів Manhunt 2 (2007 рік), яку заборонили в Британії. Також Omega Labyrinth Z отримала бан в Німеччині та Нової Зеландії. При цьому Omega Labyrinth Z безз проблем продається в Японії — тамтешні відділення Sony «сисечных» скандалів не бояться.