Всяко-різно — заразне. Перший трейлер фем-ремейка «Отпетые шахрайки»

263
0

Коли Голлівуду стає мало ремейків, спін-оффов, ребут або пріквелів, він починає… відрізати у класики члени. Так, у 2010-х розпочалася «жіноча хвиля» переробок, коли оригінальний сюжет переробляють під феміністичний тренд, з актрисами, е-е-е, в ролі оригінальних акторів. Ідея цікава, так от реалізація кульгає — і перший ролик жіночого ремейка «Пропащих шахрайок» це доводить.

Хуемразям приготуватися! Вас чекає феміністський хоррор «Біжи, люба, біжи»

Новина для наших шановних шакалесс і шакалинь — режисер(ка) Шана Фест, до цього трохи відома сліз драмами, несподівано подалася в жахи. Вона поставить фільм про те, як непросто доводиться жінці у великому місті.


Читати…

«Голлівуд намагається всидіти одним задом на двох стільцях. На одному стільці — феміністичний тренд. На іншому — гроші, які стабільно заробляються експлуатацією старих франшиз, а не введенням в обіг нових ідей» — цілком слушно пише журнал Knife. «Мисливці за привидами», «Чого хочуть чоловіки», «Вісім подруг Оушена», далі у планах аналогічні жіночі версії «Повелителя мух» і навіть «Скажених псів». Нічого не можемо сказати про «Мух» і «Псів» (вони ще не знято), однак перші фем-версії класики навряд чи увійдуть в золотий фонд світового кінематографа. Вони просто копіюють оригінали, не додаючи нічого нового — ну крім вдалого макіяжу на обличчях персонажів.

Аналогічно й у випадку з першим трейлером «Пропащих шахрайок» — все це ми бачили ще в 1988 році, але тільки актори тоді були, кхм, значніше:

Історія двох аферисток, чиї інтереси раптово стикаються. Героїні не хочуть поступитися один одному і вирішують вибрати одну жертву, щоб за підсумками змагання програла сторона прибрала геть. Вони починають полювання за мільйонами молодого технічного генія, який зробив стан у Кремнієвій долині. Юнак наївний і безхитрісний і тому потрапляє в мережі обох шахрайок.

У трейлері героїня Енн Хетеуей буквально з перших кадрів потужно фарбує губи, відчайдушно вихляет стегнами і практично знищує чоловіків своїм декольте. І тільки персонаж(ка) Ребел Уілсон робить все, щоб фільм не звинуватили в об’єктивації і сексизмі — вона намагається бути максимально асексуальної. Ось, загалом-то, і все. Інше ви могли побачити в чудовій комедії 1988 року, з Майклом Кейном і Стівом Мартіном в головних ролях. До речі, це теж був ремейк (фільму «Казка на ніч» з тоді ще худющим Марлоном Брандо), але це вже майже ніхто не пам’ятає.

Як, будемо сподіватися, ніхто не згадає і цей жіночий ремейк.

«Отпетые шахрайки» (The Hustle)
Режисер: Кріс Еддісон
У ролях: Енн Хетеуей, Ребел Уілсон, Тім Блейк Нельсон
Прем’єра: 9 травня 2019