Розвідний міст від Майстра і Маргарити

184
0

Очікуваний скандал трапився з новим ура-патріотичним російським фільмом. Романтична комедія «Кримський міст. Зроблено з любов’ю!» Тиграна Кеосаяна і його дружини Маргарити Симонян на порталі «Кинопоиск» знову-де атакували боти, змащені українським салом, з-за чого рейтинг фільму впав до позначки 2.4 бали.

Погляд у нутрощі. «Патруль 113» — фільм внутрішніх військ МВС Білорусі про самих себе

Коли черговий дорогий голлівудський блокбастер за фактом виявляється пустушкою, коли іменитий режисер-новатор раптом змінює свій смак, коли кругом, як здається, є тільки Николасы Кейджі, врятувати нас може тільки кіно, зняте на бюджетні гроші і за замовленням внутрішніх органів.


Читати…

2.4 — це ніша, де плавають такі картини, як торішня агітка «Крим», «Зламати блогерів» та інші видатні російські картини, зусиллями ворогів і співробітників Держдепартаменту скинуті на дно рейтингу сайту Кинопоиск. Напевно б там опинилися і аналогічні білоруські стрічки, теж створені за держзамовленням, якби згадані боти були в змозі взагалі знайти нашу «Не гру» і «Патруль 113». Знайти, подивитися, захопитися і в нападі чорної нано-заздрості вліпити кол. Але ні, білоруський агітаційний кінематограф створюється виключно для внутрішнього споживання, чого не скажеш про аналогічному російському ринку державної пропаганди: згаданий «Кримський міст. Зроблено з любов’ю!» напевно буде лізти на білоруські афіші, як це в минулому році намагався зробити «Крим». Але це буде пізніше, а поки комедія штурмує кінозали нашого партнера по Таежному Митного союзу, і це у неї очікувано виходить не дуже добре. І це дуже дивно, адже ви тільки подивіться, яке у фільму чудове офіційне опис, немовби народжене в ефірі телеканалу Russia Today:

Спекотне літо і ласкаве море — в Керчі будується Кримський міст. У Діми — молодого і зухвалого будівельника — є хобі: з кожної зміни студенток-археологів вибрати найкрасивішу і саме її завоювати. І в цей раз сталося б так само, якби не московський піарник. Він привіз на будівництво телевізійників з Америки, і, звичайно, саме він — розкішний кар’єрист на білому кабріолеті — підкорить серце Вари. Чи ні? Поки два суперника наввипередки зачаровують її, гарячий кавказець Берік (за паспортом Бернард!) намагається реалізувати свою мрію — одружитися на американці і поїхати в Голівуд.

Касові збори у фільму «Кримський міст. Зроблено з любов’ю!» поки такі: за перший вікенд прокату (1-5 листопада) комедія Тиграна Кеосаяна і його дружини Маргарити Симонян зібрала 44,9 млн. російських рублів. Для порівняння: «Богемська рапсодія» про Фредді Мерк’юрі за цей же час витягла з кишень росіян більше 302,3 млн. рублів. Скільки було витрачено на «Кримський міст» грошей не знає ніхто, однак є інформація, що з держбюджету фільму без умов повернення було виділено 100 млн. російських рублів (це півтора мільйона доларів), і це лише частина всієї суми. Загалом, прибутком тут поки не пахне. Зате дуже пахне реноме акторів, які погодились грати в цьому кіно, знятому в кращих радянських традиціях. І якщо молодих акторів, в загальному-то не шкода, то на таких метрів, як Юрій Стоянов, Сергій Никоненко та Ірина Розанова дивитися відверто сумно.

Коли почав читати відгуки на фільм, в якому знявся

І ще про мостах. Днями в обстановці максимальної урочистості (навіть приїхав сам Гарант Конституції) було відкрито відремонтований міст через річку Прип’ять, тріснутий рік тому. Було все: розрізання червоної стрічки, піднесені слова, особистий контроль глави держави. Не новий Кримський міст, звичайно, а всього лише подлатанный старий, проте чому б і про нього фільм не зняти? Не у форматі романтичної комедії, але в жанрі детектива: з внутрішніми ворогами, які ночами гризли зубами міст, який потім практично на своїх плечах підтримував Гарант Конституції.

«Прип’ятський міст. Підтримано з любов’ю!»