Москва мізкам не вірить. Кооперативний зомбі-шутер World War Z майже готовий

220
0

Поки Девід Фінчер і Бред Пітт катають вату з проектом сиквела зомбі-хоррора «Війна світів Z 2», розробники ігор не стоять на місці, а роблять. Роблять комп’ютерних зомбі і закидають їх в духоспасаемую Росію, в саме її серце — в Москву.

Saber Interactive — російсько-американська медіа-компанія з головним офісом у Нью-Джерсі. Офіси розробників територіально знаходяться в Санкт-Петербурзі, Мадриді та Києві. Студія спеціалізується на виробництві 3D-ігор.

Компанія Saber Interactive опублікувала перший кінематографічний ролик шутера World War Z — і нам показали, фактично, альтернативний фінал фільму 2013 року, в тій його версії, коли остання битва людства з живими мерцями відбувалася на вулицях столиці Росії. Причому в цій заварушки не останню роль грав герой актора Костянтина Хабенського — але в підсумку глядачі побачили інший фінал, відмінний від задуманого (і від того, що є в книзі-першоджерелі). І ось зомбі повертаються на снігові вулиці Москви — і, як здається, за цей час їх стало ще більше!

Москва зустрічає Новий рік разом з гостями столиці

У ролику ми бачимо і чуємо англійську з навмисним російським акцентом, бороди і радянську символіку — а також орди «швидких зомбі», яких так приємно відстрілювати з великокаліберного кулемета. Поки все виглядає тупий масової стрілялкою на півгодини, проте, можливо, ми поки ще не все побачили.

Чекаємо World War Z до кінця цього року на PC, PS4 і Xbox One.