«Shit simulator 2»: демоверсія хоррора Outlast 2 доступна для Xbox One і PC

297
0

Демки сьогодні рідкість: видавництва і розробники не люблять давати гравцям можливість помацати готується до виходу продукт. Набагато простіше завалити потенційних покупців красивими скріншотами, трейлерами і тоннами туманних обіцянок. Але чуваки з Red Barrels пішли по складному шляху, і вже за це їм респект.

Outlast 2 це продовження хіта 2012 року, дійсно жахливої survival horror-а від першої особи. Чотири роки тому кімнати всіх, хто насмілився побігати в перший Outlast, були заповнені гівном оголошувалися страшними криками і обіцянками «більше ніколи не включати цей *издец». За ступенем напруженості ігрового процесу, ефектів «бо!» та іншого, Outlast уделывал і Silent Hill, і Amnesia разом узятих.

Масла у вогонь додавало й те, що за фактом головний герой абсолютно беззбройна, ліберальний слабкий і в темряві може бачити тільки за допомогою інфрачервоного випромінювання ручної камери… Небагато для геймерів, які звикли косити зомбі з кулеметів, сидячи у великому і зручному джипі, наприклад. У Outlast в небезпечних ситуаціях тільки й залишається, що швидко тікати, або відсиджуватися під ліжком, як нассавший в тапки кошак. Загалом, Outlast це дуже бадьорий і цікаве ходіння по темній психлікарні, доверху набитий трупами і, скажімо так, живими полутрупами.

Природно, що такий потужний хіт зобов’язаний був отримати продовження. І сьогодні вже кожен може спробувати Outlast 2 «на смак»: після релізу в PlayStation Store демоверсія майбутнього хоррора стала доступна на Xbox One і в Steam на PC. Зрозуміло, що демка це не повноцінна гра, і розробники постаралися напхати в неї максимум ефектних сцен з повноцінного релізу, але навіть цей «обрубок» в хорошому сенсі вражає.

Відомий летсплейщик Куплинов вже пограв в демку і, судячи по його обличчю, залишився задоволений

У Outlast 2 ми управляємо журналістом Блэйком Лангерманном, який, на пару зі своєю дружиною, заробляє на життя розслідуванням загадкових пригод. Нова справа — розкриття вбивства вагітної жінки — приводить їх у пустелі Арізони. У демці Лангерманн спочатку шастає по покинутого будинку, потім дуже дивним чином потрапляє в школу і, нарешті, виявляється у величезній нічному полі кукурудзи. Де, як ми розуміємо, йому мало ніяк не здасться.

Outlast 2 заявлена до виходу на перший квартал 2017 року.