Wheres My Mommy? Гра-хіт, яку ви просрали!

210
0

Є ігри, які відразу стають хітами. І є ігри, яким потрібен час для того, щоб вони були прийняті гравцями — вистачає ще, на жаль, тупих користувачів, що не можуть оцінити потенціал продукту відразу. Зате такі проекти з плином часу набувають статусу культових або легендарних. Гра where’s My Mommy? — з їх числа (але це не точно).

Where’s My Mommy? («Де моя мамулька?»).
Офіційний сайт.
Системні вимоги (мінімальні):
ОС: Windows XP або вище
Процесор: intel i3 32bits
Оперативна пам’ять: 500 МБ ОЗУ
DirectX: Версії 9.0
Місце на диску: 500 MB

Чомусь прийнято вважати, що нинішні інді-ігри завдають тільки шкоди ігрової індустрії. Мовляв, всі ці «симулятори бомжів» і «симулятори соплів» роблять так, що в їх масі тонуть дійсно цікаві проекти, і в тому ж Steam зараз просто нереально знайти щось вартісне. На один незалежний, оригінальний шедевр доведеться 100 клонів Clash of Clans — і спробуй знайти в собі стільки сил, часу і грошей, щоб з усього цього мотлоху відсіяти крутий проект. А ось where’s My Mommy?, незалежний платформер (або раннер, як завгодно) від нікому невідомої фірми Exquisite games вийшов в 2016 році і за ці два роки зібрав навколо себе величезну ком’юніті відданих фанатів. Ще б! Всього за 3.99 долара ти отримаєш не яке-небудь АААА-барахло, але дійсно проривний, глибокий продукт, який не соромно дарувати своїм друзям і навіть може бути твоїй матусі на день народження!

Адже какашка, бігала по прямій кишці — хіба це не прекрасно?!

Суть where’s My Mommy? гранично проста. Ви — маленька какашка Пупі, яка втратила свою маму. Вам належить її знайти, для чого ви повинні пройти довгий шлях по прямій кишці, в якій вас чекає чимало небезпек. Від найбільш очевидних і до найбільш непередбачуваних. Приміром, Пупі цілком може очікувати на своєму шляху такі речі, як геморой, непрохідність кишки, тріщини, пронос або тенезимы — «часті помилкові позиви до спорожнення кишечника». Ці речі зрозумілі і звичні кожної поважаючої себе какашку. Але що робити, коли Пупі стикається з такими штуками, як недоїдена груша (!), розколотий горіх (!!) або навіть, вибачте, використаний презерватив (!!!)? Останнє особливо прикро і неприємно, адже це характеризує господаря прямої кишки з дуже нехорошою боку!

Окремо хочеться згадати нетримання калу і газів, що особливо сильно ускладнює і без того небезпечну місію маленького Пупі. Але він (вона?) — смілива і безстрашна какашка, яка все одно знайде свою матусю. І нехай всі йдуть в жопу!Сміливо, товариші, в попу!

Примітно, що всі управління Пупі зводиться до нажиманию двох кнопок. Одна робить какашку тверденькой (це потрібно, щоб розщеплювати перешкоди), а інша — ріденькою. Останнє важливо, якщо вам потрібно в певний момент просочитися. Кампанія складається з трьох рівнів плюс кілька спеціальних режимів, кожен з яких трохи змінює геймплей (включаючи нескінченну пряму кишку).

В цілому where’s My Mommy?, цей своєрідний симулятор вашого кишечника, виглядає досить кумедним… якщо тільки ви нормально ставитеся до таких ігор. На жаль, навіть через два роки в where’s My Mommy? зустрічаються прикрі помилки, які роблять проходження іноді неможливим. Що говорить про те, що у розробників навіть у такому простому справі… руки з дупи.

Приємної гри і хорошого травлення!