Російські ведмеді в Fallout: New Vegas — мод Fallout: New California майже закінчений

205
0

У 2013 році стало відомо про розробку унікального сюжетного мода до Fallout 3 — тоді любительське додаток від двох невідомих мододелов називалося Fallout: Brazil Project. Через деякий час розробники порахували свіжий Fallout: New Vegas більш перспективним для них проектом — і почали пиляти свій мод вже до цієї гри. Так стартував Fallout: New California, на створення якого пішло цілком аж 9 років.

Fallout: New Vegas — комп’ютерна рольова гра з відкритим світом, розроблена компанією Obsidian Entertainment і випущена Bethesda Softworks в 2010 році. Дія гри відбувається в 2281 році в постапокаліптичній Америці, через двісті років після світової ядерної війни і незабаром після подій гри Fallout 3.

Новий мод не дає грі нову графіку або нові ефекти (хоча всі текстури і були перемальовані). Він дає інше: більше 14 тисяч рядків діалогів і 60 персонажів, яких озвучили 42 актора. Відповідно, це brave new world для старої гри — масштабний пріквел з значним геймплеєм як мінімум на 5-6 годин проходження. Зусиллями Брандона і його колег в Fallout: New Vegas з’явилася ще одна агресивна фракція — Нова Каліфорнійська Республіка, в яку, природно, може вступити і гравець. Разом з тим юзер може взяти бік і будь-якої іншої фракції, і все це призведе до унікальної розв’язки і нової сюжетної лінії.До речі, ведмеді на гербі тієї самої Нової Каліфорнійської Республіки аж ніяк не випадкові — історія цієї фракції базується на історії Радянського Союзу, так що чекайте танцюючих ведмедів, балалайки і, звичайно, горілку в схованках (але це не точно). Ще разраб зробили нам цілісний нове місто Дефолт Сіті Union City і відбудували прилеглу до нього величезну територію. Є де побавитися!

Незважаючи на те, що проект перейшов в стадію бета-тестування, дата релізу Fallout: New California ще поки не називається. Тим не менш, шукайте мод потім тут. І, ясна справа для роботи пріквела у вас повинен бути встановлений оригінальний Fallout: New Vegas і містилися шість гігабайтів вільного місця під сам мод. Зате все безкоштовно!