Тут все ще бють морди. Трейлер бойовика «Кікбоксер: Відплата»

189
0

Вийшов трейлер фільму «Кікбоксер: Відплата» (Kickboxer 2 : Retaliation). Щоб ви оцінили епічність цієї події, пояснимо: це сіквел «Кікбоксера» 2016 року випуску, а той, у свою чергу, є ремейком культового бойовика 1989 року. Так-так, в хід пішли копипасты з копіпаст. Тільки вже з ґрунтовно зморщеними фізіями колись провідних акторів.

«Жан-Клод Ван Джонсон». Серіальна шишка

Зрозумівши марність своїх спроб відновити кар’єру у великому кіно, Жан-Клод Ван Дамм пробує продати душу ТБ-каналах. Непоганий старт для 55-річного актора, який останні 10 років займався хер зрозумій чим і вже не соромиться зніматися у фільмах під назвою «Людина-млинець».


Читати…

«Кікбоксер» 1989 року був для свого часу дуже непоганий, і породив нам зірку Жан-Клод Ван Дамма, подобається це вам, чи ні. У 90-х було зроблено три сиквела, але вже без бельгійця — на той момент Ван Дамм злетів занадто високо, і він жадав зовсім інших грошей ролей. Тим цікавіше той факт, що майже 30 років потому 57-річний актор повернувся в переробку фільму, який коли-то його і вигодував. Але вже на друге (або третіх ролях) і з особою давним-давно померклої голлівудської зірки. Не кажи «гоп», поки не перескочиш, Жан-Клод!

І ось «Кікбоксер», вибачте, «Відплата». Сюжет вибиває дух із однієї «вертушки»:

Молодий і дуже талановитий кікбоксер Курт Слоан (він же був головним героєм «Кікбоксера» 2016 року) потрапляє в полон до знаменитому гангстерові (його грає якийсь зовсім вже стародавній Крістофер Ламберт). Злочинець обманом хоче змусити Курта взяти участь у його знаменитих і дуже небезпечних підпільних боях. Як виплутається кікбоксер з цієї халепи?!

В головних ролях, крім Олена Moussy (Слоан) і Крістофера Ламберта ще значаться власне Жан-Клод Ван Дамм (він грає майстра Дюрана), а також навіщо-то Майк Тайсон, який навіть схуд. Режисером і сценаристом став якийсь Дімітрі Логотетис, більше відомий за своїм роботам на телебаченні. «Кікбоксер: Відплата» з бюджетом в 13 мільйонів доларів (раніше такі гроші платили тільки одному Ван Дамму) на великий екран потрапить тільки в обмеженому показі, щоб потім відразу перекочувати в «відео за запитом».

«Кікбоксер: Відплата»: старики-розбійники

Ну а як трейлер взагалі? Ну таке. Парочка флешбеків, трохи махачів, ну а сцена, в якій в одному кадрі Ван Дамм з Майком Тайсоном, показана аж два рази. Напевно теж для більшої епічності:

Реліз бойовика «Кікбоксер: Відплата» поставлений на 26 січня 2018 року.