Обережно, зомбі тривають! Стартує «Потяг до Пусан 2»

178
0

Режисер головного зомбі-хіта 2016 року, Ена Сан-хо, зізнався, що зараз щосили трудиться над сіквелом свого мегауспешного фільму жахів. Історія про те, як смачні бувають пасажири південно-корейських поїздів, отримає своє логічне продовження — нехай і з іншими акторами (хоча для нас все південнокорейці однакові же).

«Потяг до Пусан». Ветеранам і зомбі проїзд безкоштовний

Південна Корея зняла фільм про Північну Корею. Пардон, про зомбі. Так, тут аналогії недоречні. Це просто фільм про живих агресивних мерців. Не більше. Ага.


Читати…

Нагадаємо, що «Поїзд у Пусан» це своєрідний продовження анімаційної стрічки «Станція «Сеул», знятої тим же режисером. У його сюжеті пасажири поїзда, що прямує з Сеула в Пусан, несподівано стикаються з ордами живих мерців. Фільм став хітом і дозволив відкрити всьому світу школу південно-корейського хоррора, яка останнім часом стала тіснити і європейців, і навіть зачинателів зомбі — американців.

У другому фільмі глядачам покажуть наслідки поширення зомбі-вірусу, причому дія картини вже не обмежитися поїздом або вокзалами, як це було в першій частині. А це означає, що «Поїзд у Пусан 2» покаже проблему витоку мізків більш глобально.

Постійте, ми тільки запитати!

Цікаво, що ще в 2016 році студії Fox і Sony заявили про свої плани зробити американський рімейк «Потяги в Пусан», як це було з іспанським «Репортажем» (тоді американці видавили з себе дві копипасты під назвою «Карантин»). Але в підсумку право зрубати бабла на хіті отримала Gaumont, кіностудія з Франції. Проте вже минуло два роки, і проект виглядає таким же мертвим, як і його кровожерливі головні герої.

Зйомки «Потяги в Пусан 2» стартують в першій половині 2019-го року. Перший фільм заробив у прокаті Південної Кореї 82,02 млн доларів, ставши найуспішнішою картиною країни в 2016 році.