«Божевільна Хайді». Перший у світі фільм в жанрі swissploitation!

192
0

Ми знаємо фільми в жанрі exploitation. Ми любимо картини, які з sexploitation (але не зізнаємося в цьому). Ми угораем під nazi exploitation, зберігаємо в запароленной папці видосы з nunsploitation і women-in-prison-ploitation, але swissploitation?! Це куди? Що це таке?!

«Давайте візьмемо легендарну швейцарську войовницю Хайді, швейцарський сир, прекрасні Альпи і з’єднаємо їх з нацистським золотом, шоколадом і знаменитими швейцарськими армійськими ножами. Додайте кілька літрів крові і багато веселощів. Це і є «Шалена Хайді»!

Такий сюжет незалежного швейцарського фільму під назвою Mad Heidi, створення якого йде на народні гроші — шляхом збору пожертвувань в рамках краудфандингової кампанії. Якщо ви досі не перейнялися ідеєю і думаєте, що Швейцарія це виключно сир, шоколад і купи бабла, то ось вам чадний трейлер. Це реальна швейцэксплоатация!

А тепер дамо трохи більш виразне опис фільму:

У найближчому майбутньому, коли світ розірваний війною, а Швейцарія утвердилася в якості острівної притулку для багатих, Хайді веде війну проти сирного магната, який тримає її рідну країну в залізному кулаці.

Знімає фільм режисер Йоханн Хартман, у якого в активі поки тільки нікому невідомі короткометражки. Зате у продюсерів у «Божевільної Хайді» Теро Каукомаа, відповідальний за фінська хіт «Залізне небо».

«Швейцарці дуже замкнуті і соромливі — як і їхні фільми. І дуже багаті і це все призводить до нестачі хороших жанрових фільмів», — вважає режисер Йоханн Хартман, попиваючи Hennessy Beauté du Siècle

Бюджет фільму в межах 1 мільйона доларів. Основні зйомки почнуться в 2019 році, прем’єра поставлена на 2020. У головній ролі Джессі Моравец і десяток інших нікому не відомих швейцарських акторів і актрис.

В «Божевільної Хайді» жертв мучать смачним швейцарським сиром. Що може бути жахливіше?

Офіційний сайт: madheidi.com Там же посилання на краудфандінг, якщо ви раптом вирішите продати нирку і допомогти нещасним швейцарцям зняти фільм.