«Монстро» буде більше (немає)

185
0

Отруєний «Зоряними війнами» Джей Джей Абрамс каламутить свою фантастичну кинофраншизу — режисер і продюсер анонсував sci-fi трилер «Частинка Бога», логічно зв’язаний з твариною з «Монстро» і прибульцями з «Кловерфільд, 10».

«Монстро» — ефектна і страшна історія нападу величезного монстра на мегаполіс

Пояснимо: «Монстро» 2008 року, і до «Кловерфильду, 10» (2016) Абрамс має нехай і не пряме, але ставлення. Перший фільм про казна-звідки звалилася на Нью-Йорк величезну звірюку він придумав, другий, про замкнених в підземному бункері «останніх залишилися на Землі людей», Джей продюсував. І ось черговий секретний проект — «Частинка Бога», що розповідає про космонавтів станції, що крутиться по орбіті навколо Землі. Мертвої Землі, населення якої було знищено після невдалого глобального експерименту. В якийсь день вони зустрічають чужий космічний корабель і вирішують його відвідати, але, зрозуміло, що це була bad idea. «Постійте-ка, а причому тут тоді Монстро, і ці невдахи з бункера?» — поставиш ти абсолютно справедливе питання. Хороше питання. Відмінний питання! А не причому. Нам було лише сказано, що події «Частинки Бога» будуть відбуватися в одній «киновселенной з «Монстро» і «Кловерфільд, 10». Іншими словами, є шанс, що в третьому фільмі ми побачимо і Монстро, і дивних замкнутих чувачков, і може бути навіть персонажів з «Зоряних воєн» (а чому б і ні, власне).

«Кловерфільд, 10». Витончений трилер про божевілля, у фіналі перетворився в дурну фантастику

Взагалі то, як Джей Джей Абрамс свого часу пов’язав воєдино два абсолютно різних фільми — мова про фільм-катастрофу «Монстро» і герметичний трилер «Кловерфільд, 10» — так от, це гідно окремого обговорення. Ймовірно, в офісі Bad Robot Productions навіть колись стався кумедний розмову на цю тему.

Отже, припустимо, одного разу Джей Джей Абрамс (А) зібрав своїх маркетологів (М), щоб повідомити їм цікаве звістка…

(А) — Хахаха, у нас є відмінний сценарій! Там чуваки сидять під землею і всього бояться! А вгорі прибульці, і ось це все!
(М) — Круто! Охрененно! Ми заробимо купу бабла, Джей!!!
(А) — Ще й як! Але є одне «але»! Ці ідіоти все ще чекають від нас сіквел «Монстро». Що ми можемо з цим зробити?
(М) — Ха, ми в назві фільму про чуваків під землею зробимо натяк про «Монстро»!
(М) — Але саме Монстро не покажемо, ха-ха-ха!
(М) — Але зробимо вигляд, що воно з’явиться в третьому фільмі!
(М) — Але який буде про космос і космонавтів!!!
(А) — Suka, do slez!

Так і «Частинка Бога». Суто науково-фантастичний фільм, тим не менш, якось пов’язаний зі зруйнованим Нью-Йорком і бункером під землею. Як нам навряд чи пояснять. Зате ми точно підемо дивитися. Бо це ж майже сіквел «Монстро»!

Вказується, що Bad Robot і Paramount будуть випускати по одному фільму з новою кінофраншизи «Кловерфілд» кожен рік.

Світова прем’єра фільму поставлена на лютий 2017 року. Перший трейлер заявлений на наступний місяць.

«Частинка Бога» (god’s Particle). Режисер: Юлій Вона («Дівчина в біді»). Сценарист: Орен Узил («Мачо і ботан 2»). У ролях: Девід Ойелово, Гугу Мбаті-Роу, Чжан Цзиі, Кріс О ‘ Дауд, Даніель Брюль і Елізабет Дебики.