Несплячі в Радах. Американці екранізують «Радянський експеримент зі сном»

380
0

Ну нарешті! Одна з найвідоміших крипипаст (тобто інтернет-історій, написаних невідомим автором) добереться-таки до великих екранів. Мова про «Радянський експеримент зі сном», також відомий як «The Ukrainian Sleep Experiment» або «Orange Soda».

У 40-х роках минулого століття радянські вчені провели жахливий експеримент: укладеними в обмін на шанс вийти з в’язниці достроково, було запропоновано провести 15 днів без сну, вдихаючи збуджує нервову систему газ. У перші п’ять днів все йшло непогано, але потім почалося…

Чи немає на цьому постері
натяку на гей-пропаганду?

Всю історію можна прочитати, наприклад, тут. По посиланню вам відкриється цікавий екскурс в чергову Теорію Змови, але, на цей раз, з науковим підтекстом. Виглядає все досить кумедно, якщо тільки ви здатні адекватно реагувати на висловлення а-ля «відкусили яйця» і у вас є гостра потреба в страшних історіях, написаних (можливо) вашим сусідом по шкільній парті. І якщо ви припускаєте, що радянська людина може є радянського людини.

Даний текст, який з’явився в англомовному Інтернеті кілька років тому, швидко став популярним — цьому сприяло повна алогічність оповідання укупі з абсурдністю. Але, як відомо, чим більше ти в Мережі брешеш, тим більше тобі вірять. А коли «The Ukrainian Sleep Experiment» був переведений на російську мову, він отримав своє друге народження вже в Рунеті. Благо «Радянський експеримент зі сном» був названий справжнім і з задоволенням перепечатывался сайтами, на сторінках яких люди, наприклад, з розумним виглядом обговорюють неможливість висадки американців на Місяці. І ось мова дійшла і до екранізації. Екранізації, по суті, інтернет-мема, як це було з легендарним Слендерменом, інший міський легендою, про яку в цьому році вийшов огидний і абсолютно тупий фільм. Будемо сподіватися, що з радянськими експериментами все вийде хоч трішки краще.

Режисерувати «Радянський експеримент зі сном» буде якийсь Баррі Андерссон, у якого в активі тільки малобюджетний хоррор «Грань безумства». Допомагати йому не спати будуть такі актори, як Єва Де Домінічі, Рафаль Заверуха, а також Євген Крутов. Жанр визначається як «психологічний трилер», проте в картині буде задіяний Кріст Бэллас, прославлений гример та людина, яка вміє створювати неймовірних монстрів. Так що хоррора теж наженуть.

Цікаво, що в 2016 році фанати зняли короткометражний фільм про «Радянський експеримент зі сном». Але більше на основі однойменного роману, який був написаний письменницею Холлі Айс — він значно розширює крипипасту і доповнює її. Ось трейлер:

«Радянський експеримент зі сном» Баррі Андерссона вже знімається і планується до виходу ближче до кінця 2019 року.