Гра Big Drunk Satanic Massacre вийде у вересні. Спекотна, як яйця сатани!

207
0

BDSM це не тільки коли боляче, але це коли ще й образливо. Big Drunk Satanic Маѕѕасгекак саме про друге — про пекло, в якому головному героєві належить «визволити найгарячішу дьяволицу з лап цих мерзенних людців і мегакорпораций!». Загалом, вогонь!

Читаємо сюжет гри і він дає зрозуміти, що у авторів є відмінне почуття гумору:

В цій RPG ви керуєте якимось чортом на ім’я Лу, який покликаний врятувати пекло від погибелі. Так-так, люди дісталися й туди. Мерзенні мішки з м’ясом розтрощили кордон між світами і почалося: сотні демонів були перемелені в гамбургери, а всі суккубы були заслані в борделі. І найстрашніше, що в пеклі оселилися Поні Третього Рейху — спеціально для того, щоб залишилися в живих демони мучилися не тільки фізично, але і морально. І тільки Лу може вигнати поні, знищити людей і повернути Пеклі його колишню велич!

Лякаючий геймплейний ролик Agony — пекла, демони, сиськи

Нічого святого немає для цих поляків! То вони роблять скандальну гру про втоплений «Курськ», то ось вирішили відправити всіх у пекло. Новособранная студія Madmind, що складається з колишніх розробників Witcher 3, Sniper: Ghost Warrior 2 і т. д., представила перше ігрове відео свого головного проекту — Agony. Образа душ почуттів віруючих гарантовано!


Читати…

Гра виглядає весело і в доброму сенсі шалено, в дусі старого-доброго Postal, тільки з прицілом на ще більшу безголів’я. Адже ваш Лу по ходу гри будемо багато пити, лаятися і постійно ображати почуття віруючих (останнє вдвічі приємно).

Незважаючи на бадьорий сеттінг і цікаву ідею, Big Drunk Satanic Massacre ще не дороблена і її авторам Big Way Games потрібні гроші для подальшої розробки. Для чого була створена спеціальна (і дуже весела) кампанія на Kickstarter — і ви теж можете допомогти нещасним чертякам, якщо отжалеете на пекло хоч скільки-небудь доларів.

І все це було б весело, але бентежать розробники. Big Way Games це інтернаціональна компанія девелоперів, в активі яких поки тільки одна гра — корявий платформер One Dog Story, і відгуки на нього «змішані». Інший проект Big Way Games залишився фактично незакінченою. Steam Hammer, задумався як «RPG з free PvP і no-target системою бою, вільним будівництвом будівель і унікальної техніки, кастомізацією зброї, повним терраформингом», дожив до чергової бети в серпня 2017 року і благополучно здох.

А дійде BDSM до релізу? Чекати залишилося відносно недовго.