Пост-апокаліпсис по-білоруськи. Збираємо гроші на Outback Defender!

333
0

Ви дуже здивуєтеся, але білоруси, виявляється, хочуть робити ігри не тільки про танки або ферми. Вони хочуть і вміють у «тактичний шутер»! Залишилося тільки переконати в цьому тих, хто погодиться дати грошей на його розробку.

Отже, мінська стадія з оригінальною назвою Crazy radbits squad заїла на краудфандингової платформі Indiegogo кампанію по збору коштів на гру Outback Defender. Повідомляється, що це буде (якщо вони зберуть гроші, звичайно) «тактичний шутер для мобільних пристроїв під управлінням iOS і Android. У грі об’єднали три популярних жанру: Tower Defence, тактичний шутер і RPG». Звучить амбітно і навіть трохи цікаво. Хоча до цього студія шедеврами похвалитися не могла: в активі у неї три закінчених гри, і всі дуже нішеві. І ось перший великий проект!

І навіть презентаційний ролик є. В ньому трохи менше хвилини геймплея і три хвилини ходіння по офісу (квартирі?) Crazy radbits squad з коментарями на англійській у форматі «іняз» і краще:

Сюжет майбутнього шедевра наступний: гравець виявляється в 2050 році. Кругом пост-апокаліпсис, монстри і Барановичі Австралія. Нещодавно закінчилася руйнівна Третя світова війна і людина бореться за виживання — бореться з оскаженілою технікою, мутантами, інопланетними істотами і ворожими бандами.

«У Outback Defender не можна просто закликати ворога і виграти. Треба бути розумним. Створити ефективну стратегію, продумайте тактику і використовуйте ігрові механізми в своїх інтересах» — ллють нам у вуха розробники. І всіляко напирають на те, що їм вкрай важливо зібрати перші 30% від загальної суми вже на старті кампанії, тоді проект отримає широкий розголос і в Crazy radbits squad з’явиться шанс купити каву-машину успішно профінансувати свій проект.

Вражені? Повірили? Дасте грошей? Або краще погнали на Зыбицкую?!

  • Щоденники розробника можна почитати і подивитися тут.
  • Сторінка проекту на Indiegogo.
  • Офіційна група Outback Defender ВКонтакте — vk.com/outbackdefender
  • Офіційний сайт гри outback-defender.com