Лякаючий геймплейний ролик Agony — пекла, демони, сиськи

212
0

Нічого святого немає для цих поляків! То вони роблять скандальну гру про втоплений «Курськ», то ось вирішили відправити всіх у пекло. Новособранная студія Madmind, що складається з колишніх розробників Witcher 3, Sniper: Ghost Warrior 2 і т. д., представила перше ігрове відео свого головного проекту — Agony. Образа душ почуттів віруючих гарантовано!

Суть Agony («Агонія») в наступному. Ти — душа померлої людини і знаходишся в пеклі. Тобі належить знайти вихід з цього страшного місця, при цьому намагатися не бути спійманим демонами. При цьому у тебе є здатність вселятися в інші заблукалі душі і навіть демонів нижчих рангів. Все у тебе буде три види істот для управління: дух (Ethereal Soul), який вміє ненадовго стає безсмертним і невидимим, а також літати; мученик (Martyr) — потрапила в пекло людської душею, здатної плавати, використовувати факел, вирішувати головоломки і непомітно прокрадатися повз небезпечних ворогів; і демон (Demon), який володіє найпотужнішими здібностями, але в якого найскладніше вселитися.
За матеріалами 3dnews.ru

Автором гри є польський розробник Томаш Дуткевич, ще в минулому році намагався протиснути свій проект на Kickstarter. На той момент гра називалася Sacred Agony, крутилася на движку Unreal Engine 4 і являла собою тривіальний шутер про виживання в пеклі. Грошей Томаш в підсумку не зібрав, але як-то знайшов можливість продовжити роботу над грою. Більше того — він створив повноцінну студію, Madmind, і вже з повноцінною командою продовжив розробку. Як підсумок, назва скоротилася до Agony, а геймплей став трохи цікавіше.

Agony

Спираючись на таку класику, як Silent Hill і Siren, Томаш постарався зробити максимально страшний, і в теж час дуже красивий і «розумний» сурвайвл хоррор, який би виглядав відмінно, і захоплював на довгий час. Судячи по трейлеру, і то і то у Madmind вийшло непогано:

Реліз Agony запланований на 2017 рік для PC, PS4 і Xbox One.