І знову запах напалму та підгорілих вузькооких. Трейлер гри «Апокаліпсис сьогодні»

250
0

З’явився ролик гри, на створення якої ветеран кіно Френсіс Форд Коппола клянчить 900 тисяч доларів. Apocalypse Now: Game, шутер в жанрі «хоррор» і вільний переказ культового фільму про жахи В’єтнамської війни.

В середині 70-х режисер Френсіс Форд Коппола захотів зняти фільм про В’єтнам. Ну не весь же час «Хрещених батьків» клепати! Сценарій майбутньої антивоєнної драми він запозичив у Джона Милиуса (який зняв люто доставляє «Червоний світанок»), а той, у свою чергу, писав його за підсумками прочитання книги «Серце пітьми» — там було про подорож по тропічної річці, аборигени, галюцинації і так далі і тому подібне. І все б добре, але Коппола себе переоцінив. На фільм пішло три роки, Френсіс трохи не здурів, і потім ще 20 років виплачував борги за картину. Зате у нас є фраза про «люблю запах напалму вранці».

І ось, 40 років потому, 77-річний режисер випив горілки набрався хоробрості і вирішив увійти в ту саму воду. Проектом Apocalypse Now: Game він керує особисто:

«Сорок років тому я зняв дуже особистий художній фільм, який, я сподіваюся, буде впливати на майбутні покоління ще дуже багато років.
Сьогодні я приєднуюся до команди нових безбашенних хлопців, щоб створити інтерактивну версію «Апокаліпсису сьогодні», де вам належить зіграти роль капітана Бенджаміна Вілларда. І бекграундом будуть жахи війни у В’єтнамі.
Я стежив за тим, як комп’ютерні ігри стають вагомим способом розповідати історії, і я в захваті від шансу досліджувати отримані можливості для того, щоб перенести «Апокаліпсис сьогодні» на нову платформу для нового покоління».

Нам обіцяють шутер від першої особи, хоррор і класичний RPG в одному флаконі. Але трейлер виглядає неважливо — слабка графіка, незрозумілий геймплей і відчуття того, що це всього лише перезнімання фільму. І поки нас реально тільки веселять фразочки на сторінці проекту: «You join a crew of rock and rollers with one foot in their grave». It’s like Fallout: New Vegas on acid in the middle of the Vietnam War».

«Ласкаво просимо додому, хлопці!»

Загалом, незрозуміло, як Форд збирається за 18 днів зібрати майже мільйон баксів. На момент написання цієї новини в активі всього 163 000$ 900 000$. Напевно просто фанатів фільму вже тупо мало залишилося, все-таки стільки років пройшло.

Для Apocalypse Now: Game були зібрані кращі сили: на Форда працюють розробники, які робили «Відьмаків», Wasteland 2, Fallout: New Vegas і серії Gears of War і Battlefield. І якщо справа вигорить, то гру представлять в 2020 році. Будемо сподіватися, що Форду не доведеться потім роками мити посуд в мексиканському ресторані.

Підтримати новий «Апокаліпсис» можна на цій сторінці Kickstarter.