У Ліди — лити. Але не ссать. Shakal.Today на пивному фестивалі LidBeer

206
0

Попити пива, пофоткать Лідський замок, послухати «Ти кинула» або залишитися 3 вересня в Мінську та взяти участь у святковій програмі «Пишаюся тобою, мій Заводський»? Shakal.Today чомусь вибрали перше.

В цьому році так співпало (цікаво, чи випадково?), що вже другий масштабний пивний фестиваль під патронажем Лідського пивзаводу (яким з деяких пір рулить один прудкий литовець) та місцевого міськвиконкому проводився саме в День міста-героя Мінська. Відповідно, всі ті безвідповідальні столичні громадяни, які знову не захотіли залишатися в Мінську, отримали можливість не просто нажратися за МКАДом, подалі від нестримного мінського веселощів, але і от в Ліді.

А Ліда, як і вважає пристойною жінці, зустрічала гостей з розпростертими ногами руками. Примусово похорошев після чергових «Дожинок», цей, по суті, глибоко провінційне містечко до пивного навалі приготувався грунтовно, благо вже був певний досвід проведення минулорічного фестивалю. На жаль, наш візит був сильно урізаний, і ми не змогли побачити абсолютно все, що приготували організатори. Але дещо-що помітили. Отже!

Власне пивний фестиваль

Він був! І там дійсно було багато-багато лідського пива, різних сортів і відтінків. На жаль, Shakal.Today ніяк не входять в число любителів продукції лідського пивзаводу: наші нирки, розпещені ніжними і солодкими чеськими напоями, гірке і якесь просте лідське пиво брали неохоче. Тому пили горілку. Так і з полудня за пінним напоєм шикувалися дикі черги, рівно як і в туалети — з останніми була взагалі біда. Чисті і доглянуті, їх було злочинно мало для багатолюдного пивного фесту. Коли вже організатори перестануть економити на поштовхах, адже кожні зайві десять хвилин в черзі в нім зменшують життя організаторів як мінімум на півгодини? Ненависть же матеріальна! Туалетний питання взагалі хронічна біда наших фестивалів. Зате в білоруських реаліях досі виглядає ексклюзивом можливість просто повалятися на травичці, попиваючи пиво і поїдаючи непоганий шашлик. А тут же ще величезний Лідський замок, в тіні якого так добре і приємно. Загалом, атмосфера пивного свята була присутня, і це було чертовски здорово. Картину не псували навіть міліціонери, які були підкреслено ввічливі, і взагалі намагалися не муляти очі. Здається, хтось зробив якісь висновки і ситуацій, коли відвідувачів хапали і штрафували тільки тому, що вони попалися на очі представникам закону, начебто не спостерігалося. Начебто.

Власне Trubetskoy та ін.

У матеріалі про Brutto ми згадали про наше бажання подивитися відступників з Trubetskoy в живу. Змушені засмутити — по всьому видно, що творчий заряд цієї формації нікчемний. Мало того, що екс-ляписовцы в чисту бомбили програму, яку вони презентували для недавнього корпоративу EPAM, так вони ще і грали її аби-як— забуваючи слова і взагалі у форматі «на отъебись». Народ, якого зібралося на головну сцену (по факту це була територія навколо місцевого ДК, і, до речі, без туалетів), досить багато, реагував на пісні групи бадьоро, але «ляписовское» спадщина зустрічав набагато жвавіше. Але у нас все одно було стійке відчуття, що Trubetskoy виключно корпоративний попсовий колектив, майбутнє якого досить туманно. Немолоді стрибаючі дядьки, які з видимою неохотою співають пісні Михалка — це глухий кут, панове, далі тільки співати в казино.

Після Trubetskoy на сцену урочисто вийшли Neuro Dubel — владика групи, р-н Куллинкович виглядав огірком і був явно задоволений тим, що відбувається. Звук їм зробили хороший, та й все говорило про те, що група знову у відмінній формі. Ми тільки не побачили на сцені другого головного «дюбеля»: злі язики в натовпі говорили, що Юрій «Паскуда» Наумов раніше був помічений у питних закладів в досить жалюгідному стані, і явно збирався концерт пропустити. Але на те вони і злі язики, щоб говорити гидоти. Може він потім і з’явився на сцені, так Shakal.Today вже чекав автобус. Так що вышенаписанный абзац брехня і провокасъен.

LidBeer у фотографіях

Власне постскриптум

Звичайно, ми побачили далеко не всі. А адже крім нахлобучивания пивом можна було відвідати Луна-парк, прийняти участь в різних квестах, подивитися на продукцію місцевих майстрів, та навіть зайнятися спортом, нарешті! І не забудемо про те, що відвідування було безкоштовним. І якщо б не гігантські черги за їжею і пивом ближче до вечора, брак туалетів і невелика чехарда на вході на територію головної сцени — фестиваль можна було б вважати ідеальним. Але, повторимося, ми поїхали відносно рано, і ти цілком можеш доповнити або навіть розкритикувати наш невеликий огляд. Ласкаво просимо в коментарі!