Коли яйця були крутими. Знімається фільм про героїв бойовиків епохи VHS

207
0

«У пошуках останніх кіногероїв» (In Search of the Last Action Heroes) — так називається готується документальний фільм, виробництво якого робиться на народні американські гроші. В ньому якийсь Олівер Харпер знову поверне нас в золотий час бойовиків — славні 80-ті, коли екранні герої ще могли собі дозволити палити, вибивати з ворогів все лайно і навіть принижувати жінок, мати їх.

Проект шукав фінансову підтримку на різних краудфандинговых платформах, і коли про фільм заговорили в ЗМІ, швидко її знайшов. Поки що в активі у Олівера Харпера бадьорий трейлер майбутньої картини, в ньому завзято змонтовані ключові сцени десятків класичних екшн-фільмів:

Get to the choppa! Зможете назвати всі цитовані в трейлері картини?

Харпер (взагалі-то популярний ютубер і експерт по кінематографу 80-х/90-х) обіцяє показати нам те, як формувалася, росла і потім логічно закінчилася епоха тестостероновых кіногероїв. У фільмі «В пошуках останніх кіногероїв» (це оммаж на картину «Останній кіногерой» 1993 року, з Арнольдом Шварценеггером у головній ролі) режисер повернеться в локації, де знімалися класичні бойовики, поговорить з ключовими фігурами того часу і все це під модний нині ретро-вейв 80-х.

Зокрема, нам обіцяють інтерв’ю з такими людьми, як Майкл Бін («Термінатор», «Чужі»), Річард Доннер («Супермен», «Смертельна зброя»), Білл Дьюк («Хижак», «Коммандо»), Синтія Ротрок («Леді дракон»), Ерік Робертс («Поїзд-утікач»), Вільям Седлер («Міцний горішок 2», Втеча з Шоушенка»), Пітер Макдональд («Рембо 3», «Танго і Кеш»), Маріо Кассар («Рембо 2», «Згадати все», «Червона спека»), Стівен де Суза («Міцний горішок», «людина, що Біжить»).

У фіналі Харпер відповість на питання, чому зараз багато режисери повертаються до стилю 80-х («Дивні речі», «Першому гравцеві приготуватися») і чи можна це назвати трендом, або ж ностальгією. Загалом, нам обіцяють справжній екскурс у бойовики епохи VHS. Чи погодиться легендарний Андрій Гаврилов зробити стилізований старий переклад фільму?