Новий Predator. Не так хижо, як обіцяли

215
0

Стартували зйомки ребут класичного фантастичного бойовика 80-х — інопланетне чудовисько знову витягли з комори, обтрусили, абияк привели до тями і навіть показали Хижакові тих, на кого йому скоро доведеться полювати. І, судячи з першого фото зі зйомок, особливих проблем у інопланетянина не буде. Хіба що з апетитом.

Шейн Блек, коли-то другорядний актор в оригінальному «Хижаком» 1987 року, повертається в знамениту кинофраншизу. Але тепер на правах режисера. За його словами, він робить продовження перших двох фільмів, і у нього є унікальна задумка. Але проскочила інфа, що Блек грає в чорну, що насправді 56-річний режисер займається тим, що у Голлівуду виходить найкраще — переснимает класику.

Бойд Холбрук замість Арні

Щодо ребут натякає головний актор нового «Хижака» — Бойд Холбрук. У бесіді з ресурсом We Got This Covered, хлопець сказав таке: «Шейн Блек створює новий фільм і новий матеріал, і це не сиквел. У нього абсолютно новий сюжет, придуманий з урахуванням нинішніх реалій. Ми робимо хоррор, сайнс фікшн і вестерн одночасно». Тобто Бойд прямо не говорить про те, що це буде ребут, однак і про «Хижаків» Німрода Антала колись тринділи, що зроблять оригінальний фільм, хоча за фактом вийшла перезнімання першої картини. І досить безпорадна.

Бойд також зазначив, що не очікує побачити на знімальному майданчику Арнольда Шварценеггера, який 30 років тому грав основна страва головного суперника інопланетного мисливця. Останнім йде в розріз зі словами самого 69-річного актора про те, що він мав розмову з Блеком з приводу нового «Хижака». З іншого боку, чим закінчилися ці переговори, Арнольд так і не сказав. Може він Шейну в обличчя плюнув, за підсумками. Тим самим зламавши тому особа.

А пару днів тому Блек опублікував перші фото зі знімального майданчика. На зображенні ми бачимо головних акторів і самого Блека:

Новий «Хижак» це, насамперед, гангста-реп

А тепер просто порівняємо його з аналогічним знімком зі зйомок «Хижака» 1987 року:

Старий «Хижак» це, насамперед, дати всім по щам

М-м-м, тут щось явно не так. На фото вище ми бачимо торговців марихуаною і затримав їх копа, а на фото нижче — нереально крутих чуваків, які самі якого завгодно Хижака зжеруть.

Деталі нового «Хижака» поки не розголошуються. Над сценарієм картини працювали Фред Деккер («Робокоп 3», «Взвод монстрів») і сам Блек. У фільмі знімаються: Томас Джейн, Стерлінг К. Браун, Джейкоб Трембле, Олівія Манн, Тревант Роудс, Кайл Страутс, Кіген-Майкл Ки і Підлогу Лезенбі. Зйомки стартували в Ванкувері. Раніше у фільмі головну роль повинен був грати Бенісіо Дель Торо, але він вибув з проекту через конфлікт графіків. Його заміною став Бойд Холбрук, зірка серіалу «Нарко».

Світова прем’єра нового «Хижака» поставлена на 8 лютого 2018 року.