Dо6ро поzhаловатб в ИUК3ТОШИ. Радянська версія мапи Nuketown для Call of Duty: Black Ops 4

198
0

Студія Treyarch, яка з 2005 року штампує серію Call of Duty і вже випустила їх шість штук, анонсувала спеціальну, «sovetski-Ivan-версію вже відомої мапи Nuketown для майбутньої Call of Duty: Black Ops 4.

По незнанню, чи приколу заради, але анонс в офіційному Твіттері студії виглядає спробою розробника в мемасики. У всякому разі, тільки так російськомовні люди можуть зрозуміти цей постер:

СтаhdaptHblИ Русскии aLphaBut

Карта Nuketown добре відома й улюблена гравцями. В Call of Duty: Black Ops, Call of Duty: Online і Black Ops IIII карта була виключно невеликий, і являла собою полігон для ядерних випробувань, з характерним таймером до скидання атомної бомби. Але подивитися, якою вона стане в Call of Duty: Black Ops 4, можна буде не раніше листопада, через місяць після релізу самої гри.

Судячи по високому і міцного огорожі, вертухаям і собакам, в цій інкарнації карта (можливо) розповість про якийсь надсекретний, закритий радянське місто. Або (гіпотетично) про ядерний полігон, в якому під впливом радіації миролюбні радянські громадяни раптом перетворилися в ватников агресивних зомбі з вушанками на головах.

Примітно, що в цій частині франшизи не буде традиційної однокористувальницької кампанії в догоду мультиплеєру, зомбі-режиму і режиму королівської битви під назвою Blackout.

Реліз Call of Duty: Black Ops 4 поставлений на 12 жовтня.