Любите підглядати? Тоді вам Do Not Feed the Monkeys!

306
0

Провели все дитинство перед замкової свердловиною? Будучи підлітком, підслуховували, підглядали, списували? Тоді ви напевно знайдете себе в яких-небудь внутрішніх органах, або хоча б в одному, але теж внутрішньому! Однак це в майбутньому, а поки потренуйтеся на симуляторі підглядання від іспанської студії Fictiorama Studios.

Симулятор вуайеріст: слідкуйте за незнайомими людьми за допомогою прихованих камер, вивчайте їх звички, дізнавайтеся їх таємниці і секрети, але ніколи не контактуйте з тими, за ким ви підглядаєте! Адже ніхто не знає, що може статися, якщо погодувати мавп» (Feed the Monkeys)!

Страшненька піксельна адвенчурка від авторів Dead Synchronicity: Tomorrow Comes Today вже завоювала першу популярність серед любителів таких ігор, як Papers, Please та Beholder, однак Do Not Feed the Monkeys це явно крок далі. Тепер ви в якомусь клубі «Вивчення приматів», і у ваші обов’язки входить їх дослідження, годівля і забезпечення всім необхідним. Прикол в тому, що примати в грі — це люди, але ставлення до них рівно таке, наче це безмозкі мавпи. І так, про «забезпечення всім необхідним» ми набрехали — суть Do Not Feed the Monkeys полягає в тому, що б ви, невидимий спостерігач, не допомагали своїм піддослідним, але використовували їх у своїх цілях. Також, як це було в Beholder — у вас є цілі, а люди-примати це інструменти для їх досягнення. І, звичайно ж, не можна не включати Великого Брата — аналізуйте своїм піддослідних, їх дії, звички і навіть манеру спілкуватися (навіть якщо це сам Адольф Гітлер!) і повідомляйте про свої висновки Куди Слід.

Піксельні цицьки? Ну звичайно!

При цьому розробники обіцяють нелінійність оповідання і кілька кінцівок, в залежності від ваших дій. Цікаво і те, що ваш герой це не безсмертний вічко відеошукача — вам теж потрібна робота, гроші, їжа. Так що весь час підглядати за голими піксельними цицьками не вийде (а шкода).

З 24 жовтня Do Not Feed the Monkeys доступна в Steam, ціна цілком собі соціально-орієнтована. Так що якщо ви хочете спробувати зробити кар’єру в якій-небудь службі стеження за громадянами, то Do Not Feed the Monkeys дасть вам відмінний практикум.