Генітальний Jousting. Гра зі щасливим кінцем

208
0

«Симулятор козла», «Симулятор какашки в супі», «Симулятор гори», «Симулятор прийняття душу зі своїм батьком» — Steam захаращений подібним лайном і ситуація, коли серед тисяч ідіотських проектів знаходиться тільки один тямущий, стала нормою. Тим більше цікавий проект Генітальний Jousting — цей веселий екшн з рожевими писюнами за фактом виявився дійсно цікавою і цікавою грою. Якщо ти, звичайно, любитель писюнов. З анусами.

Генітальний Jousting («Турніри геніталій»).
Сторінка гри на сайті розробників.
Системні вимоги (мінімальні):
ОС: Windows 7 або вище
Процесор: Intel Core™ Duo
Оперативна пам’ять: 2 GB ОЗУ
Оперативна пам’ять: 4 GB ОЗУ
Місце на диску: 500 MB

Як вважається, божевільним та продуктивним постачальником реально дивних симуляторів чого б то не було є німецька контора під назвою United Independent Entertainment GmbH. З їх подачі Steam (і не тільки) наповнили сотні виробів, одна іншої безглуздіше і навіть безумніше. Але на відміну від United Independent Entertainment GmbH з їх Skyscraper Simulator, Towtruck Simulator 2015, Woodcutter Simulator 2013 і Warehouse and Logistics Simulator, скромна фірма Free Lives Games хоч і робить теж щось не те, але реально цікаво і навіть новаторськи. Правда, поки в їх активі лише одна закінчена гра — ностальгічний ретро-платформер Broforce. Але наступний проект девелоперів з Південної Африки обіцяє бути бомбою. Бомбою з писюнами. Тому що суть гри — злягання мириадов писюнов. І все. Але навіть такий сеттінг знайшов гарячий відгук у серцях тисячі гравців, і це з урахуванням того, що гра ще толком і не готова. Загалом, розбираємося з феноменом Генітальний Jousting!

Генітальний Jousting з’явилася на світ (тобто вийшла в ранній доступ Steam) 17 листопада цього року, і встигла здобути вірусну популярність. Не те, щоб ніхто ніколи не грав з письками — подібних ігор, в тому числі логічних, завжди вистачало, однак за фактом цей проект виявився куди більш продуманим і вдалим, ніж це здавалося спочатку. Суть гри схожа на інший недавній «склизкий» хіт — Slither.io, і його знаменитий попередник, Agar.io. Але у випадку з Генітальний Jousting все куди цікавіше. Це може здатися дивним (адже ми говоримо про ті, що штовхаються і атакуючі один одного пеніси), але в Генітальний Jousting є і тактика, і навіть стратегія. Приміром, якщо ти банально вздрючил своїм писюкиным анус супротивника, ти за це отримуєш 1 бал. Але якщо ти навпаки піддасися, размякнешь і підставити свою попу супостату, то за це отримаєш вже 2 бали. Відповідно, іноді краще піддаватися, гм. Не будемо міркувати про гомосексуальність такої тактики, але що є, то є. Зате підставляючи свій зад ти швидше набираєш окуляри і доходиш до заповітної мети — максимальній довжині свого перчика. А у кого найдовший пеніс, той і виграв. Останнє, втім, знає будь-який чоловік.

За описом вище може здатися, що Генітальний Jousting гранично примітивна. Але знаючі люди кажуть, що просто «тыкаться» у всі попки поспіль не гарантує успіх, і краще всього поєднувати кілька тактик. Приміром, відсиджуватися в засідці і потім агресивно атакувати максимальну кількість ворогів. Загалом, якщо у тебе не маленька пиписька ти не моралфаг і володієш хорошим почуттям гумору, Генітальний Jousting дасть тобі можливість відмінно провести час — і в компанії з друзями. Чимало радує і дизайн рівнів/режими гри (космос, то поле з кактусами або навіть Арктика в льодах), що також додають в геймплей ще більше веселощів. Чого варто рівень з бігаючими по полю… таксами. На щастя, їм ніщо не загрожує. На відміну від свого заду, так. Загальну картину відмінно доповнює смішне музичний супровід, а також звуки ковзних і пердючих пенісів. Загалом, якщо і є десь Пекло Феміністок, то це він — Генітальний Jousting.

Нагадаємо, гра поки ще в ранньому доступі, і тому повноцінним продуктом її не можна назвати. Ігрових режимів поки небагато (від олдскульною пенетрації і до футболу з різними варіаціями), іноді Генітальний Jousting виразно «гальмує» або навіть «вилітає», часто глючить мультиплеєр. Але Free Lives Games впевнені в потенціалі своєї гри і обіцяють її розвивати і далі. Аж до повноцінної сюжетної кампанії.

Відгуки на Генітальний Jousting в Steam

«Що діється з цим світом, якщо тисячі людей раптом починають грати в пихающие один одного в анус пеніси?» — запитаєш ти. В принципі, нічого нового не сталося. Цілком можливо, що Генітальний Jousting це всього лише тролинг, і далі «грін лайта» гра не піде. Але якщо все по-серйозному і Free Lives Games доведуть свій проект до розуму і він стане повноцінним комерційним хітом — боїмося, що 2017 ігровий рік пройде під знаком Веселих Пенісів.