Обережно, двері зачиняються. Перший трейлер і дата виходу The Station

205
0

Технократичний трилер від першої особи від авторів Destiny, Bioshock Infinite і Prototype отримав свій перший відеоанонс і дату релізу. Подорожувати по порожній (але це не точно!) величезної космічної станції ми почнемо вже 20 лютого 2018 року. Готуйте космічні підгузники — здається, буде страшно.

На цій станції також нікого немає, нікого немає в твоєму особистому житті!

Сюжет відсилає до класичних науково-фантастичних жахів, які розповідають про те, що на одній космічної станції в глибокому космосі РАПТОВО пропадає весь екіпаж. З цього моменту сюжет зазвичай йде двома шляхами:

  • всіх зжерли прибульці,
  • всіх ще жеруть прибульці.

У випадку з The Station автори поки невпевнено всіх карт не розкривають:

Далеке майбутнє. Космічна станція «Espial» летить до планеті Psy-Prime з метою винищити вивчити місцевий інопланетне населення. Але в якийсь момент подорожі станція раптом переходить в автономний режим, а зв’язок з екіпажем пропадає. Гравець виконує місію розвідника, який прибуває на «Espial» з місією розібратися з тим, що ж сталося.

The Station вийде 20 лютого на ПК, Xbox One і PS4. Щоб підігріти інтерес гравців, автори зробили спеціальний сайт http://exploreaxiom.com/, який допоможе познайомитися зі станцією «Espial».