Суворий і ще суворіший: трейлер картини «Даний злочин» з Джимом Керрі

209
0

Прем’єра цього кримінального трилера відбулася ще в 2016 році на кінофестивалі у Варшаві, проте тільки зараз стартувала рекламна кампанія в США. Комедійний актор в безпросвітному фільмі про маніяка — що може бути краще?

Сюжет фільму Dark Crimes (ще має назву True Crimes) такий:

Тадек — детектив-поляк, приймає чергову справу, цього разу пов’язана із вбивством бізнесмена. На подив усіх, ідентичний випадок вбивства персонажа в нещодавно опублікованому романі людини по імені Козлов. Хоча злочин здається простим, Тадек дуже скоро виявляє у справі Темні Секрети (Dark Crimes).

Фільм був зроблений грецьким режисером Александросом Авранасом, для якого це була лише третя робота. Трилер знімали в Польщі, його сюжет заснований на реальних подіях. Продюсери: Бретт Ретнер («Вуді Аллен» і «Двадцять одне») і Джон Чен («Нестерпні боси», «Білосніжка: Помста гномів»). У ролях: Джим Керрі, Шарлотта Генсбур, Мартон Чокаш.

Трейлер подає фільм банальним голлівудським трилером і, як здається, згущує фарби навіть там, де це не потрібно. Але можливість подивитися на постарілого Джима Керрі в такій ролі — безцінна.

В американський прокат «Даний злочин» виходить тільки 11 травня 2018 року. Коли фільм з’явиться для російськомовного глядача (і чи з’явиться), поки невідомо.