«Вбити Гюнтера». І обдурити глядача

211
0

Крутий хід — показати головного актора фільму тільки у фіналі, і хвилин на 20. Ситуація нагадує рок-концерт, коли заради хедлайнерів відвідувачам треба вислухати 4-5 сумовитих команд. І ось він — Арнольд! Але що це? Чому нам як і раніше не смішно і нудно? Oh wait…

«Вбити Гюнтера» (Killing Gunther)
Режисер: Таран Киллэм
У ролях: Таран Киллэм, Ханна Саймон, Боббі Мойнахан, Підлогу Бриттейн, Арнольд Шварценеггер
Дата прем’єри: 2017 рік

Сюжет: він — суперпрофесійний вбивця, якого багато років немає рівних. Але що-то король засидівся на своєму місці, і група кілерів задумала небезпечний план — вбити Гюнтера і зайняти його місце на ринку «особливих завдань».

От скажіть — ви ж захотіли подивитися цей фільм тільки заради Шварценеггера? Адже в цій картині більше нікого знайомого немає. Облом! Арнольд з’являється в картині тільки в фіналі, і до його появи вам доведеться послухати чимало несмішних жартів і побачити дуже багато дешевих для голлівудського бойовика, сцен. А адже фільм був потенційно цікавий — псевдодокументальний бойовик про протистояння професійних вбивць. З одного боку яких «старий, але не даремний» Гюнтер, а з іншого гротескні ідіоти-найманці. В рядах яких знайшлося місце навіть російською, перша поява яких супроводжувалося красномовним програшем на балалайці — ну, ви розумієте, навіщо.

Йдемо на Таран

На жаль, Таран Киллэм, він же режисер (і це його дебют в даній якості), він же актор, зі своїм завданням не впорався. Всі придумані ним герої або нудні, або переграють, включаючи його самого (і його дружину, якій теж місце в картині знайшлося). Для ураганного екшна про кілерів в «Гюнтері» занадто дешеві спецефекти і абсолютно ніяка драматургія бійок, а для комедії зі Шварцем весь чад припав лише на фінал, де починається млявий сюжетний твіст і бугагашечки. Так, Шварценеггер добре вписався в свою роль, і він тепер уміє грати, але його в картині дуже мало для того, щоб актор на своїх раніше могутніх руках зміг витягнути фільм. Його Гюнтер, мерзенний, непристойний і трішки в дусі «Кривого дзеркала» Е. Петросяна виглядає ефектно тільки на тлі інших героїв, які в кращому випадку гримасують, а в гіршому — намагаються.

«Вбити Гюнтера»

Може бути, звичайно, весь «Гюнтер» це така гиперпароидия, фарс, але Таран Киллэм не виглядає режисером, який здатний на сатиру або глум над голлівудськими штампами. Поки він просто погано знімає і несмішно жартує. Ну а Арні… забавно, але йому, здається, було в фільмі цікаво зніматися.

Тому що він не бачив кінцевий результат.

БІЛЬШЕ ШАКАЛІВ ТІЛЬКИ В СОЦМЕРЕЖАХ!

Facebook.com/shakal.today

VK.com/shakal.today

Twitter.com/shakal_today