ПиСи не потрібні. Red Dead Redemption 2 — тільки для консолей (напевно)

223
0

Ймовірно, головна гра цього року, open world shooter Red Dead Redemption 2 стала доступна своїм покупцям 26 жовтня. На жаль і ах, вона радує тільки власників ігрових приставок, як і перша частина. Тому у тих, що залишилися не у справ «пеку бояр» залишається одне питання — чому їх так жорстоко обділили?

А тому. У Rockstar Games напевно є дуже і дуже вагомі причини того, чому Red Dead Redemption 2 не отримала PC-версію. Здогадок може бути багато. Перша і найочевидніша — вони просто не встигли. Red Dead Redemption 2 робили сім років, які пішли (в тому числі) на те, щоб конячка головного гравця час від часу какал. Адаптувати гру для PC означало, що розробники б не працювали по 12 годин на день, сім днів в тиждень, але трохи більше — завжди. Друга. Вийди Red Dead Redemption 2 на ПК, вона через якийсь час була б зламана піратами і вступила б у безкоштовне вільне поширення. А це — втрачені прибутки. Третє. Red Dead Redemption 2 для персональних комп’ютерів вийде, але… пізніше. Коли буде повністю зібраний урожай з «консольщиков» і можна буде почати доїти «персональників» (згодувавши їм і майбутні DLC, щоб підігріти інтерес).

А поки власникам навіть топових комп’ютерів залишається тільки скиглити, як це відбувається зараз на Metacritic. Там російські гравці ставлять Red Dead Redemption 2 нулі, пояснюючи це тим, що гра випущена тільки для консолей і у неї «немає російської мови». Заслуговує ця оцінки нуль? Питання, як мовиться, цікавий.

Страх і ненависть в Red Dead Redemption 2

P. S. Любителі змов вже знайшли приховані відсилання до можливої ПК-версії Red Dead Redemption 2. «У коді програми-компаньйона для Red Dead Redemption 2 знайшли згадки ПК-версії», «портфоліо розробника Red Dead Redemption 2 знайшли згадку ПК-версії гри» — але все це виглядає спробою видати бажане за дійсне.

Просто сосайте, як говориться.