Ще більше Покахонтас: Джеймс Кемерон закінчив зйомки фільмів «Аватар 2» і «Аватар 3»

75
0

Те, заради чого режисер фактично пішов з художнього кіно на 9 (!) років, наблизилася до свого завершення. З 2009 року, з моменту виходу першого «Аватара», Кемерон пиляє його сиквели. Відразу все. І так — «закінчив зйомки», але тільки перших двох продовжень. І тільки сцен з акторами.

Людина, змучений «Аватарами»

Прем’єра картини «Аватар 2» заплановано на 2020 рік (до цього строки багато разів змінювалися, так що і ця дата не остаточна). «Аватар 3» вийде в 2021 році, «Аватар 4» в 2024, «Аватар 5» в 2025, коли Кемерон помре буде святкувати свій 71 рік, а сайт Shakal.Today буде готуватися до 10-річного ювілею. На даному ж етапі Джеймс тільки закінчив знімати всі сцени «Аватар 2» і «Аватар 3» з живими акторами — на тлі хромакея, так що де-факто фінал станеться ще дуже не скоро. Тому що сама дорога і трудомістка частина припадає на пост-продакшн, який покликаний нам показати, з чим так довго трахкався працював режисер всі ці роки.

У вільний від «Аватара» час Кемерон зрідка виступає в ролі продюсера. Так, він з’являвся на знімальному майданчику манги «Аліта: Бойовий ангел» Роберта Родрігеса, а також-де консультував черговий «Термінатор», зйомки якого зараз йдуть повним ходом. Консультував, а не знімав — незважаючи на запевнення фанатів, «Термінатор: Перезавантаження (2019)» це фільм Тіма Міллера, і до його створення Джеймс Кемерон має тільки «батьківське ставлення.

P. S. Якщо хтось тупий не зрозумів заголовок новини: у свій час уважні глядачі виявили, що дітище Кемерона підозріло нагадує мультфільм «Покахонтас» студії Уолта Діснея (див. тут).