Харрасмент на продаж: буде фільм про домагання на каналі Fox News

209
0

У 2016 році колишня співробітниця Fox News Гретхен Карлсон звинуватила главу цього телеканалу Роджера Эйлса в домаганнях. У підсумку Карлсон стала багатшою на 20 млн доларів (і відкликала позов, лол), а Роджер Айлз через рік двинув коня. Ідеальна історія для пронизливої голлівудської драми!

Ніколь, Шарліз, Марго: тепер вони теж жертви

Хуемразям приготуватися! Вас чекає феміністський хоррор «Біжи, люба, біжи»

Новина для наших шановних шакалесс і шакалинь — режисер(ка) Шана Фест, до цього трохи відома сліз драмами, несподівано подалася в жахи. Вона поставить фільм про те, як непросто доводиться жінці у великому місті.


Читати…

Эйлс очолював авторитетний телеканал Fox News протягом 20 років. І керував би і далі, але коли ведуча Гретчен Карлсон подала на нього в суд, його кар’єра автоматично закінчилася. Цікаво, що до «Вайнштейнгейта» Роджер не дожив, розсудливо скопытившись кількома місяцями раніше. Інакше б позовів стало набагато більше. Голлівуд розсудливо почекав два роки, і коли справи про сексуальні домагання пішли на спад, почав пиляти фільм про Темній Стороні каналу Руперда Мердока (Вайнштейну приготуватися!).

Отже, новий фільм розповість про те, як насправді проходила робота на телеканалі Fox News. Нова стрічка покаже «токсичну» медиакультуру Роджера Эйлса, який використовував свою владу, щоб «просунути» тележурналісток Мегин Келлі (це буде актриса Шарліз Терон) і Гретхен Карлсон (чекаємо Ніколь Кідман). І, ясна річ, щоб брудно їх домагиваться. Також у стрічці зіграє Марго Роббі.

Назва і дата виходу фільму поки не повідомляються, проте є ймовірність, що знімуть картину швидко.

P. S. А от би Роджера Айлза зіграв Кевін Спейсі! Це був би грандіозний хід.