У компанії Шкода офіційно підтвердила вихід нової моделі Skoda ScalaСхоже, що Skoda Rapid / Spaceback відходить в історію! Тізер, який все до сьогоднішнього дня вважали прообразом нових Rapid / Spaceback, виявилося належить іншому автомобілю.То в маркетинговому відділі чеської компанії передумали, то так і було заплановано, але тепер зясувалося, що саме Skoda Scala буде саме тією моделлю компанії, яка націлена на молодіжного покупця.Ще місяць тому ми публікували фото закамуфльованого Rapid (як нам здавалося) на тестах, як тепер, абсолютно точно можна сказати, що таким чином тестували нову модель.Саме для того, щоб дистанціюватися від сімейного бюджетного автомобіля з імям Rapid, довелося шукати інше імя моделі.
З 1 липня 2017 року почнуть видавати електронні ПТС. Чим вони відрізняються від звичайного ПТС та яка інформація буде вноситься в ЭПТС? З 1 липня 2017 року в Росії почнуть видавати електронні Паспорти транспортного засобу (ЭПТС) замість звичних для всіх автолюбителів, паперових ПТС. У чому різниця між віртуальним паспортом транспортного засобу та яка інформація буде...
Ми дожили до того часу, коли спортивні електромобілі можуть досягати, а часто, і перевищувати показники ефективності бензинових болідів. Одним з прикладів може бути новий Cupra e-Racer SEATАвтомобільний світ змінюється, причому, найімовірніше, безповоротно.
Які опції в автомобілях майбутнього не популярні? Експерти, футурологи і фантасти завжди люблять прогнозувати наше майбутнє. Особливо це стосується автосвіту. Всім нам завжди хочеться знати, як будуть виглядати і як будуть оснащені автомобілі майбутнього. Але ми з вами розуміємо, що прогнози це не вдячне заняття і на жаль, у 90 відсотках випадків наші очікування не...
Обидва автомобіля знаходять свого покупця, але в чому ж різниця між ними?Концерн Volkswagen AG, завдяки своїй сучасній платформі MQB зумів запропонувати європейському ринку в сегменті компактних кросоверів цілих 4 моделі — Audi Q3, Volkswagen Tiguan, SEAT Ateca і Skoda Karoq.Всі ці автомобілі, по суті, є близнюками з технічної точки зору, але в той же час маркетологи та інженери зуміли розвести ці автомобілі по різних кутах.